EN|RU|UK
 Спорт
  2671  27

 Нове керівництво Федерації фігурного катання спростовує звинувачення в "рейдерському захопленні" влади: "Правда на нашому боці"

Обраний 25 серпня новим президентом Федерації фігурного катання на ковзанах Михайло Макаров відкидає звинувачення в "рейдерському захопленні" влади в організації від її попереднього керівника Євгена Ларіна, який вважає себе легітимним президентом Української федерації фігурного катання (УФФК), і обіцяє прозорість в її роботі.

"Ніякої передачі справ після конференції не відбулося. Ми направили звернення пану Ларіну з проханням передати всю наявну у нього документацію. Не знаю, на щастя чи на жаль, але матеріальних активів у федерації немає. Кажу це для того, щоб ні в кого не створювалося враження про якісь "рейдерські захоплення" або інші нісенітниці. У відповідь на прохання передати якусь бухгалтерію, рахунки, управління рахунками і т.п. на сьогодні не передано нічого. Але, врешті-решт, це не так уже й страшно, все можна почати спочатку", - сказав він на прес-конференції у вівторок в агентстві "Інтерфакс-Україна".

М. Макаров зазначив, що спокійно сприймає те, що Є.Ларін звернувся до суду. "У нас демократична країна і кожен має право відстоювати свої інтереси. А якщо більшість членів федерації зібралися на конференцію і проголосували, то думаю, що правда на нашому боці. Більш того, буквально кілька днів тому Міжнародний союз ковзанярів (ISU) повністю визнав нашу конференцію, всі перетворення, які відбулися. І я не бачу сьогодні ніяких проблем", - підкреслив він.

Новий глава федерації зауважив, що в його біографії немає "ніяких призових місць і медалей", але на виборній конференції йшлося про те, що федерація сьогодні потребує менеджера, який зможе вибудувати прозору роботу, навести лад у документообігу, прописати положення і статути, вибудувати роботу з міжнародними організаціями, збалансувати бюджет і т.д.

Він виступає за відкритість і повагу всіх членів федерації, забезпечення права бути обраними до будь-яких органів управління федерацією, регулярну звітність президії і президента федерації перед громадськістю.

Член президії Федерації фігурного катання на ковзанах, перший президент УФФК Людмила Михайловська відзначила, що за час роботи нового керівництва вже були знайдені спонсори, які люблять фігурне катання і хочуть вкладати в нього гроші. "Надано допомогу провідній танцювальній парі Олександра Назарова/Максим Нікітін, які зараз тренуються в США у відомого тренера Ігоря Шпільбанда. Допомогли також нашим юним фігуристам у придбанні інвентарю, пошитті костюмів", - сказав вона.

Старший тренер збірної команди України з фігурного катання на ковзанах Марина Амирханова вважає, що головним завданням сьогодні є виконання Цільової комплексної програми підготовки спортсменів до XXIII Олімпійських Ігор. "У нас залишилося зовсім небагато часу, півтора року, і ми повинні зараз докласти всіх зусиль, щоб наші фігуристи в цьому сезоні завоювали олімпійські ліцензії. Це дуже складне завдання, але воно основне", - зазначила вона.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410004
VEhrNGRrdzVRM2d3VEZoU2FVNUROakJNV0ZKbmJucFNhRTVIVnpCTVVGSm5PVWRCTUV3elVYUlRSRkYxZEVOM01GbE1VWE5PUXprd1RETlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору