EN|RU|UK
 Політика України
  14305  79

 Слідком РФ почав розслідувати "викрадення росіян українськими силовиками"

Слідчий комітет Росії порушив кримінальне провадження "стосовно невстановлених осіб з числа керівництва і співробітників силових структур України" за ознаками злочинів, передбачених чч. 1 і 2 ст. 210, п. "а" ч. 3 ст. 126, ч. 3 ст. 30, п. "в" ч. 3 ст. 127.1, п. "а" ч. 3 ст. 126, п. "в" ч. 3 ст. 127.1 Кримінального кодексу РФ (організація злочинного співтовариства, викрадення людини, торгівля людьми).

"За даними слідства, в період з початку бойових дій на території південного сходу України, тобто з квітня 2014 року, невстановлені особи з числа вищого керівництва силових структур України, використовуючи свої владні та розпорядчі повноваження, створили організоване злочинне співтовариство з метою скоєння особливо тяжких злочинів - викрадення і подальшої торгівлі людьми для отримання іншої матеріальної вигоди. До складу злочинного співтовариства його керівники залучили підлеглих співробітників з регіональних управлінь силових структур. Злочинна організація характеризувалася ретельним плануванням злочинів, постійністю форм і методів злочинної діяльності, чіткою ієрархічною структурою, а також згуртованістю", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення на сайті відомства.

"Об'єктами злочинних посягань членів спільноти стали громадяни Російської Федерації. При цьому загальний принцип здійснення злочинів полягав в їх незаконному кримінальному переслідуванні і умовному засудженні, а потім викраденні і незаконному утриманні з метою обміну на українських військовослужбовців, що потрапили в полон до представників самопроголошених Донецької і Луганської народних республік", - зазначили в Слідкомі.

"Так, у 2014 році громадянин Російської Федерації, який перебував в Україні, був затриманий за надуманою підставою за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Під впливом погроз і примусу він дав свідчення і уклав з прокурором угоду про визнання ним провини, а потім суд звільнив його від покарання, призначивши випробувальний строк. Після чого учасники злочинного співтовариства насильно вивезли його в інший регіон України, де до теперішнього моменту незаконно утримують у контрольованому ними приміщенні закритого типу", - сказано в заяві.

"Інший аналогічний випадок в 2014 році стався з громадянином Російської Федерації, який перебував на території, підконтрольній Збройним силам України. Він також був затриманий за надуманою підставою - нібито за підозрою в незаконному переправлянні осіб через державний кордон України, а потім засуджений до умовного позбавлення волі. Того ж дня громадянин Росії був насильно захоплений представниками злочинного втовариства і також поміщений в одну з так званих таємних в'язниць, де утримувався аж до обміну на українських військовослужбовців, полонених представниками самопроголошених Донецької і Луганської народних республік", - стверджує відомство.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410016
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору