EN|RU|UK
 Політика України
  374  8

 Доступ до ділянки розведення сил у районі Петрівського обмежено через міни, - ОБСЄ

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) заявляє про відсутність гарантій безпеки в районі Петровського і Богданівки Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ, передає Цензор.НЕТ.

"Обмежено доступ СММ ОБСЄ до ділянки розведення Петрівське/Богданівка - ЗСУ, "ДНР" не змогли гарантувати безпеку СММ (можливі міни). СММ готова/може спостерігати, але їй потрібен доступ. Представник ЗСУ в СЦКК присутній на місці в Богданівці, але не може гарантувати безпеку СММ. Представник ЗС РФ при СЦКК відсутній у Петрівському. СЦКК має сприяти гарантуванню безпечного і безперешкодного доступу, координувати розмінування", - сказано в заяві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Доступ до ділянок розведення сил у Золотому і Петровському обмежено через міни, - ОБСЄ

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Відповідно до рамкового рішення про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення". Розведення сторін має пройти на трьох пілотних ділянках: Станиця Луганська і Золоте в Луганській області, Петрівське в Донецькій області.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору