EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8905  37

 Розенко: Питання підвищення пенсійного віку знято з порядку денного

Підвищення пенсійного віку в Україні до поліпшення якості і тривалості життя українців не буде.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у "Вечірньому праймі" на "112 Україна" заявив віце-прем'єр Павло Розенко.

За його словами, дискусія з даного питання зараз недоречна, також питання підвищення пенсійного віку відсутнє в меморандумі з МВФ.

"Ну, можливо, колись, в якійсь далекій перспективі, якась наступна влада або наступний уряд додумаються до питань дискусії в суспільстві щодо підвищення пенсійного віку. Я вважаю, що ця дискусія недоречна до того моменту, поки ми серйозно не піднімемо якість життя, а саме тривалість життя. Тільки коли ми приблизно на 7-10 років збільшимо тривалість життя, можна аргументувати і переконувати суспільство, що тривалість життя збільшується, тому треба збільшувати тривалість життя працездатного населення. Тобто на сьогодні питання підвищення пенсійного віку знято з порядку денного. Цього питання немає в меморандумі з МВФ, немає наших зобов'язань щодо підняття пенсійного віку, і очевидно, що уряд не буде жодним чином вносити ідей щодо підняття пенсійного віку в цьому році", - зазначив Павло Розенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Підвищення пенсійного віку в Україні можна почати з пільгових категорій, - МВФ

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк не відкидає можливості підвищення пенсійного віку.

Раніше віце-прем'єр Павло Розенко заявив, що ні в меморандумі з Міжнародним валютним фондом, ні в уряді про підвищення пенсійного віку зараз не йдеться.

Зазначимо, згідно з меморандумом МВФ, щоб знизити високий дефіцит Пенсійного фонду, Україна має намір поступово регулювати законом вік виходу на пенсію, регулювати жорсткість критеріїв для мінімальної пенсії та забезпечити єдиний принцип надання пенсії, розширити базу для відрахувань на соціальне страхування, забезпечити справедливе оподаткування пенсій і більш тісну ув'язку виплат до внесків.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд опублікував меморандум про співпрацю з Україною. Документ розміщено на сайті фонду.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410093
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSRE5UQk1NMUYxVGtNMVNVNURlVEJhWWxGMVp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору