EN|RU|UK
 Суспільство
  8492  80
Матеріали за темою:

 Рівень прожиткового мінімуму приблизно вдвічі менший за реальний, - Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що рівень прожиткового мінімуму, закладений у державному бюджеті, приблизно вдвічі менший за реальний.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю Фокусу", відповідаючи на питання про те, чому безробітні отримують субсидію в розмірі двох прожиткових мінімумів, що більше, ніж мінімальна офіційна зарплата багатьох людей, які працюють.

"Це дуже просто. Ми виходили з того, що людина не може прожити на суму менше прожиткового мінімуму. Оскільки встановлений законом прожитковий мінімум десь вдвічі менший за реальний, ми виходимо зі значення в два встановлених законом прожиткових мінімуми", - заявив Рева.

На уточнювальне запитання, чи означає це, що Міністерство визнає, що офіційно встановлений у держбюджеті прожитковий мінімум, "ніяк не стосується реальності", Рева дав ствердну відповідь.

"Природно. Між прожитковим мінімумом за законом і реальним завжди є розбіжності. Зараз вони відрізняються досить суттєво, але от чи варто піднімати офіційний прожитковий мінімум - це велике питання", - сказав міністр соцполітики.

Він пояснив, що підняття прожиткового мінімуму потягне за собою збільшення окладу "чиновників, суддів Верховного суду, функціонерів НАБУ", у яких оклад рахується в мінімальних зарплатах, які дорівнюють прожитковому мінімуму.

"Зарплату чиновників треба відв'язати від мінімальної зарплати і прив'язати до прожиткового мінімуму в тому ж співвідношенні. А потім різко підняти мінімальну зарплату, а прожитковий мінімум залишити, як є. Ось тоді все стане на свої місця. І це буде реальною детінізацією, бо менше мінімальної зарплати платити офіційно ніяк не вийде, надходження податків відразу зросте", - говорить Рева.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що через підвищення соціальних стандартів на 10% із грудня і скасування оподаткування пенсій рівень дефіциту державного бюджету не перевищить узгоджений із Міжнародним валютним фондом показник у розмірі 3,75% ВВП.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410122
TUV4SVVtcDBRekF3VEdKUmRHUkhRMHhVU1hkTlZHTjJURGxEVkRCWlJGRjJkRU0xTUZsSVVYWk9RM2N3VERFNE1FdEVVWFJrUTNrd1RFRjJURGxEZURCWk4xRjBUa015TUV4WVVtZHVlbEYyT1VkQk1FdzNVWFIwUXpRd1dVeFJkWFJES3pCTVRGRjFUa00xU1U1RE9EQmFZbEYyWkVkWE1FeDZVbWM1UXpobVRrTmhNRXhFVVhOa1F6Z3dXbUpSZGxoNlVXNU9SMWN3VEROU2FFNUhWekJNTVRnd1NucFNiSFJET1RCYVlsSm5aRWRETUV4WVVtZE9SMEl3V1V4UmMzUkRLMGxPUjBJd1REZFNhSFJIVnpCTVJGRjFPVWROTUV3elVYWjBSMWhKVGtNdk1FdzNVWFU1UjFjd1dVeFJkVTVETmpCTVp6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору