EN|RU|UK
 Політика України
  4082  28

 Росія перетворила безпеку на товар. Кремль свідомо йде на підняття ставок з багатьох напрямків, - Клімкін

Питання безпеки у світі сьогодні виглядає по-новому.

Деякі країни світу, зокрема Росія, перетворили питання безпеки і небезпеки на товар, вважає Павло Клімкін, міністр закордонних справ України. Про це він заявив на VI Національному Експертному Форумі, організованому Інститутом Горшеніна, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"Світ навколо нас змінюється швидше, ніж ми очікували. Безпека (як окремих держав, так і громадян та бізнесу) виглядає інакше, ніж кілька років тому. Не кажу вже про кібербезпеку і терористичні загрози. Про сприйняття міграції як чогось, що несе небезпеку. І зараз деякі країни в світі - я не кажу про всіх - перетворили небезпеку на товар. Для Росії створення небезпеки і торгівля цій небезпекою - це елемент політики. Зараз Росія свідомо йде на підняття ставок з багатьох напрямків у сфері безпеки", - сказав Клімкін.

За його словами, Україна в цій ситуації повинна довести свою конкурентоспроможність.

"Роль України у світі складається зі здатності зберегти стійкість держави і суспільства, здатності протистояти сучасним загрозам. І, по-друге, важливо, наскільки ми здатні когось залучати до себе, наскільки ми можемо виступати хабом, в позитивному сенсі. Наскільки ми вмонтовані в різні системи, які належать до цивілізованого світу, в першу чергу трансатлантичної спільноти (в широкому сенсі, серед інших до цієї спільноти я відношу і Японію, й інші країни Азії). Ми завжди говорили про вступ у НАТО, у ЄС. І зараз ми йдемо разом з цією трансатлантичною спільнотою. Нам це в цілому, не у всіх деталях - ми не ідеальні, але нам це вдається", - підкреслив міністр.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410194
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYlhSRE56QmFZbEYyVGtNMk1GcGlVWFpUT0hZd1RFaFJkR1JETXpCTUwxRjBaRU0yTUV4Q09EQmFWRkZ6ZEVkQk1FdzNVbXgwUXprd1dVeFJkR1JEZWpCWlJGRnpUa2RITUZwaVVtb3plbEpuZEVNeE1GbEVVWFowUjBFd1RHcFJkRGxET0daT1IwZ3dUSFpSZEdSRE9UQlpTRkpuZEVONU1FdzBaekJNU1djd1NWUlJiMWg2VW1nNVF6Y3dURmhSZG1SSFFqQlpURkZ6ZEVNclNVNURlVWxPUTJRd1NrUlJiM1JEWldaT1EyY3dURGRTWjJSSFZ6QlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору