EN|RU|UK
 Політика України
  50196  157

 "Історичні" резолюції ПАРЄ щодо "російської агресії в Україні" стали холодним душем для любителів Путіна, - Ірина Геращенко

Перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко вважає, що дві резолюції ПАРЄ щодо "російської агресії" мають "історичне значення".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Геращенко зазначила: "Сьогодні в ПАРЄ було представлено дві історичні доповіді і прийнято дві історичні резолюціі (так їх назвали більшість виступаючих). Це рапорти німецького політика Маріелли Векк і чеського депутата Кристини Зеленкової щодо Донбасу.

В доповідях "Політичні наслідки російськоі агресіі в Україні" (ДУЖЕ ВАЖЛИВО, була змінена назва доповіді, і конфлікт на Донбасі визнано російською агресією!) та доповідь "Засоби правового захисту у випадках порушень прав людини на окупованих українських територіях, непідконтрольних українській владі" є ключові позиціі: це російська війна проти України; російські війська мають бути виведені з Украіни; вибори на Донбасі в нинішніх умовах неможливі! Бо там небезпечно! Вибори не є можливими згідно з протоколом до Європейської Конвенції про захист прав людини ЕTS 9, що Росія несе повну відповідальність за окуповані територіі, бо вона повністю контролює ситуацію там! Що на Донбасі й у Криму відбулося військове вторгнення! А так звані "ЛНР" і "ДНР" створені й підтримуються РФ і не є легітимними.

"БЛИСКУЧИЙ ВИСТУП Мерілуізи БЕК, яка справедливо зазначила, що доповідачки хотіли поїхати на окупований Донбас вивчити ситуацію, але ОБСЄ іх не пустило, бо визнали , що не можуть гарантувати безпеку. "Якщо ОБСЄ не може гарантувати безпеку двох доповідачок, як вони можуть гарантувати безпеку виборів?" - НАРЕШТІ МИ ПОЧУЛИ ЦІ СЛОВА ВІД ВПЛИВОВИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПОЛІТИКІВ", - наголосила Геращенко.

Перший віце-спікер продовжила: "
Все обговорення було холодним душем для любителів Путіна і тих, хто бажає повернення російської делегаціі без передумов і виконання Мінських угод. Всі виступаючі (окрім кількох відверто куплених Кремлем персонажів, які незаконно відвідували окуповані Крим і Донбас, як то лівий Гунько з Німеччини) дуже чітко заявили, що вимагають від РФ повернення Криму Україні, що ніякого повернення делегаціі РФ без виконання Мінських угод і припинення вбивств українців бути не може.

Украінська делегація виступила єдиним фронтом. Дякую всім колегам: В. Арьєву (говорив про заручників) С. Соболєву (поставив питання, що в РФ ховаються від правосуддя Янукович і Ко), С. Кіралю, М. Джемілєву (акцент про репресії проти кримських татар і незаконні вибори в Криму), О. Гончаренку (порівняв Путіна з Гітлером), А. Лозовому (в нього був, до речі, дебют англійською), Л. Ємцю, Н. Савченко. Представник опозиції Ю. Льовочкіна, до речі, вперше публічно обережно визнала наявність не виведених військ на Донбасі під час свого виступу".

Геращенко зазначила: "
Від імені украінськоі делегації та всіх колег ЩИРО ДЯКУЄМО доповідачкам, справжнім захисникам цінностей ПАРЄ К. Зеленковій і М. Бекк. В їхніх доповідях ми побачили відданість принципам ПАРЄ, високий клас європейської політики та відповідальності .

"73 члени ПАРЄ підтримали доповідь "Політичні наслідки російськоі агресії". 87 членів ПАРЄ підтримали доповідь М. Бекк про порушення прав людини на окупованих територіях. До речі, президент ПАРЄ розпочав слухання, а на самому голосуванні був відсутній", - резюмувала Геращенко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410264
VEhrdlVXczVRekV3V1VSUmMwNUhTakJNV0ZGMlpFTTJNRXcwWnpCSllsSm5Ua00wTUV3elVYTkRPSFl3U2k5UmEwNURaekJKVVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору