Президент України Петро Порошенко призначив стипендії Президента 83 спортсменам і тренерам з олімпійських видів спорту.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в указі Президента №446 від 12 жовтня.

"Призначити стипендії Президента України видатним спортсменам і тренерам України з олімпійських видів спорту", - зазначено в документі.

Стипендії у розмірі від 2 до 15 тис. гривень призначено 83 спортсменам.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 5 листопада Порошенко нагородив державними нагородами чемпіонів, призерів Олімпійських і Паралімпійських ігор 2016 року.

Збірна України посіла 31-ше місце серед 206 країн-учасниць в медальному заліку на літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, завоювавши 11 медалей.

Збірна України на Паралімпійських іграх посіла 3-є місце в загальнокомандному медальному заліку серед 176 країн-учасниць. Українські паралімпійці завоювали 117 медалей, з яких 41 - золота, 37 - срібних і 39 - бронзових. Спортсмени встановили 22 рекорди світу, 32 - паралімпійських рекорди і 54 рекорди Європи з паралімпійських видів спорту.

Дивіться: "Країна пишається вами", - Порошенко вручив держнагороди призерам Олімпіади і Паралімпіади в Ріо. ВІДЕО+ФОТОрепортаж