EN|RU|UK
 Політика України
  5724  72

 На Закарпатті немає сепаратизму чи антиукраїнських настроїв, але область перебуває у важкому фінансовому стані, - Москаль про заяву голови облради Рівіса

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявляє, що на Закарпатті немає сепаратизму чи антиукраїнських настроїв, але регіон у складному фінансовому стані. Саме економічне підґрунтя мала заява голови Закарпатської облради Рівіса, яка викликала звинувачення в сепаратизмі.

Про це він заявив, коментуючи слова голови облради Михайла Рівіса в інтерв'ю місцевому телеканалу, які викликали неоднозначну реакцію і звинувачення в сепаратизмі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Москаля.

"На Закарпатті немає сепаратизму чи антиукраїнських настроїв, - заявляє голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, коментуючи слова голови облради Михайла Рівіса місцевому телеканалу, які викликали неоднозначну реакцію і звинувачення в сепаратизмі. - Область була, є і буде складовою частиною України. Разом із тим Закарпаття залишається дотаційним на 76 відсотків (деякі райони - більш, ніж на 98 відсотків) і залежним від вливань із Державного бюджету України. Зараз область перебуває в дуже скрутному фінансовому стані, через перекоси з дотаціями та субвенціями виникла заборгованість у медичній, освітній та інших галузях. Щоб вирішити питання з виділенням необхідних коштів, я змушений залишитися в Києві й пропустити чергову сесію обласної ради".

"Нестабільний фінансовий стан в області провокує постійний відтік кваліфікованих кадрів за кордон, деякі медичні та освітянські заклади в прикордонних районах перебувають на межі закриття через брак спеціалістів. Тому слова голови облради мають не політичне, а економічне підґрунтя. Це спроба звернути увагу на реальний фінансовий стан області, який дійсно бажає бути набагато кращим", - пояснив він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410349
VEhrdlVXNU9ReXN3V1VoUmRYUkRkekJNZGxKcVF6aDJNRXhJVW1wMFF6QXdUR0pSZEdSSFEyWk9ReXN3VEVoUmRUbEhRVEJNUkZGMFRrTjNaazVIUWpCTVdGRjJPVU4zTUZsRVVYTk9SME13VEdwUmREbERPR1pPUjBVd1dtSlJkbVJEZHpCTU0xSm5aRWRFTUV4TVVYTk9Remt3VEROU2FqTjZVVzUwUTFVd1NrSTRNRXBtVVhOT1F6WXdURVJTWjA1REx6Qk1SRkpuZEVkRE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору