EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  1298  7

 "Я не бачу підстав для перегляду залізничних тарифів наступного року", - Омелян

Підстав для підвищення в 2017 році залізничних тарифів на вантажні перевезення і на проїзд у пасажирських поїздах немає.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Я не бачу підстав для перегляду залізничних тарифів наступного року. Ми домовилися, що це останнє підвищення вантажних тарифів цього року, яке згенерувало додаткові кошти для компанії. Наступне підвищення може бути тільки після очищення всієї компанії, тоді, коли ми зрозуміємо, що на 100% механізм роботи прозорий і ефективний і відсутня корупція. Тільки за таких умов ми зможемо довести ринку, що тарифи є досить низькими і потребують перегляду, поки ж цього немає", - зазначив Омелян.

Крім того, міністр повідомив, що тарифи на проїзд у пасажирських поїздах на наступний рік також не переглядатимуться. "Але питання в тому, чи хочемо ми їхати в старих вагонах, як зараз, чи в таких, які існують в Європі. Якщо ми хочемо такі ж поїзди, які курсують у Європі, то, відповідно, вони коштують так, як у Європі", - підкреслив Омелян.

Глава Мінінфраструктури також зазначив, що прийняття законопроекту про залізничний транспорт, який планується внести на розгляд до Верховної Ради в жовтні, відкриє доступ приватним перевізникам на ринок пасажирських залізничних перевезень, що сприятиме появі конкуренції в цьому сегменті і в кінцевому підсумку позитивно позначиться на вартості залізничних квитків.

"Я знаю, що деякі українські та іноземні компанії розглядають потенційну можливість виходу нових приватних поїздів на український ринок, і ясна річ, що буде конкуренція, якщо ми відкриваємо цей ринок, особливо в преміум-сегменті. Якщо закон (про ж / д транспорті. - Ред.) буде проголосований вже цього року, то вже наступного року це можна здійснити", - додав міністр.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410351
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTUhaTU9VZEhNRnBpVVhaa1F6Um1Ua012TUZwaVVYUk9RM2t3VEdwU2FXUkRNVEJNTTFGMlpFZFFaazVETXpCTVJGRjFPVWRYTUV4bVVYWmtRelF3V1dKU2FqTjZVVzVPUjFjd1RETlNiSFJET1RCWlZGSm5Ua04zTUZsSVVtZDBSMEV3V1ZCUmRYUkhRekJaVUZKblRrTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору