EN|RU|UK
 Події
  546  1

 Від початку АТО внаслідок російської агресії 68 дітей загинули, 158 були поранені, - Мінсоцполітики

За останні два роки унаслідок російської агресії загинуло 68 дітей, 158 були поранені.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб з посиланням на дані Мінсоцполітики.

За інформацією Мінсоцполітики, сьогодні майже 12 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають на непідконтрольних українському уряду територіях, або вивезені в РФ і їхня доля невідома. 25 тисяч дітей проживають у населених пунктах уздовж лінії зіткнення, тому залишаються в небезпеці.

"За останні два роки в результаті російської агресії загинуло 68 дітей, 158 були поранені. За даними Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, опублікованими в лютому 2016 року, 28 дітей померли або були поранені унаслідок підриву мін або інших вибухових пристроїв", - сказано в повідомленні .

Зазначається, що конфлікт на сході, за оцінками ЮНІСЕФ, так чи інакше вплинув на життя понад півмільйона дітей в Україні: "У результаті такого впливу, кожна третя дитина, або 200 тисяч дітей, вимагають мінімум психологічної допомоги".

Крім загрози життю дітей, констатує Дитячий фонд, зростає загроза здоров'ю: виникають проблеми з отриманням медичної допомоги та забезпеченням медикаментів, а також ускладнення з отриманням освіти - в східному регіоні зруйнована кожна п'ята школа.


Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору