EN|RU|UK
 Економіка
  4617  23

 ММК ім. Ілліча на 40% знизив споживання природного газу, - гендиректор

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча групи "Метінвест" із 2013 року скоротив споживання природного газу на 69 млн кубометрів або на 40% у перерахунку на тонну сталі.

Про це на 8-му Міжнародному форумі сталої енергетики в Україні SEF 2016 KYIV заявив генеральний директор підприємства Юрій Зінченко.

Також Зінченко розповів, що, починаючи з 2013 року, тільки за рахунок впровадження системи енергетичного менеджменту ISO 50001 та культури безперервних удосконалень ММК ім. Ілліча не тільки знизив споживання природного газу, а й електроенергії - на 46 млн кВт / год. Завдяки цьому підприємство заощадило понад 500 млн гривень.

Ця економія, за словами Юрія Зінченка, - важливе досягнення, оскільки єдиний спосіб зберегти конкурентоспроможність української продукції на світових ринках - зменшувати собівартість і логістичні витрати, й українські металурги докладають значних зусиль, щоб досягти цієї мети. Однак підвищення конкурентоспроможності продукції ГМК на світових ринках заважає непродумана політика держави. Адже в Україні - найвищі портові збори у світі, а також постійно зростають тарифи на послуги залізниці (зростання на 30% у 2015 році, ще на 15% у 2016 році).

"Металургія є однією з найбільш енергоємних галузей української економіки. За рахунок модернізації і комплексних заходів з енергозбереження Метінвест активно знижує споживання енергоресурсів на своїх підприємствах. Наприклад, за чотири роки ММК імені Ілліча домігся суттєвого зниження обсягів споживання природного газу в усіх підрозділах. У підсумку вже сьогодні на виробництво тонни сталі витрачаємо 102 кубометра палива, що на 40% менше, ніж у 2013 році. При цьому ми суттєво заощаджуємо на тарифах із транспортування газу, які в Україні є одними з найвищих у світі", - заявив директор підприємства.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410380
VEhrNGRrdzVRMk13U25wUmJXbEVVbXgwUXpoTWFVUlJhSFJETnpCTWRsSnNkRWRJTUV4Q09EQktlbEYwWkVkRE1GcGlVWFprUTNrd1RGaFNaMlJIUXc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору