EN|RU|UK
 Політика України
  1643  5

 Заступник голови Міноборони обговорив з експертами НАТО створення системи військової освіти в Україні за стандартами Альянсу

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з делегацією експертів НАТО, відповідальних за розбудову системи професійної військової освіти та підготовки сержантського складу на чолі з представником Управління політичних справ та політики безпеки Міжнародного секретаріату НАТО, директором Програми DEEP паном Маріушем Солісом.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони України, зустріч відбулася в Києві.

Згідно з даними відомства, сторони провели консультації щодо досягнутого прогресу, нинішньої проблематики, розглянули подальші рекомендації щодо допомоги НАТО зі створення системи професійної військової освіти та підготовки сержантів, яка б відповідала стандартам Альянсу.

"Ми задоволені ходом реформ в Міністерстві оборони України та вашими досягненнями, планами, рівнем підготовки", - зазначив пан Маріуш Соліс і наголосив на значенні розвитку старшинського та сержантського складу задля досягнення бажаного успіху.

Читайте також: Україна і НАТО "звірили годинники" з комплексу питань євроатлантичної інтеграції

Долгов подякував іноземній делегації за надані рекомендації та проведену роботу з українськими військовими.

"Добре підготовлений сержантський склад - основа професійної армії", - наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410387
VEhrdlVXeE9ReXN3VEhaUmN6bERLekJNU1haTU9VTXJNRmxJVVhOMFIxY3dXVXhSYzBoNlVXNU9SMWN3VEROUmRuUkRlREJNTjFKblRrTXJNRXd6VVhWSWVsRnVaRU5STUV0TVVXNW5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору