EN|RU|UK
 За кордоном
  5550  39
Матеріали за темою:

 Дискусія між інститутами ЄС затримує рішення про безвіз для України, - Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе сподівається, що Європейський Союз якнайшвидше ухвалить рішення щодо тимчасового припинення безвізового режиму для третіх країн, щоб потім просуватися вперед у питанні надання безвізового режиму Україні.

Про це вона повідомила в Брюсселі за результатами зустрічей в Європейській комісії, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

За словами Климпуш-Цінцазде, вона зустрілася з першим віце-президентом Європейської комісії Франсом Тіммермансом і європейським комісаром з питань міграції та внутрішніх справ Дімітрісом Аврамопулосом.

"Ці зустрічі стосувалися головних питань нашого політичного порядку денного, який пов'язаний із безвізовим режимом. Питання, яке обговорювалося, полягає в тому, як швидко європейські інститути готові між собою владнати прийняття рішення щодо механізму тимчасового призупинення безвізового режиму стосовно третіх країн. І тоді можна буде швидко просуватися вперед в ухваленні рішення щодо надання безвізового режиму Україні. Це єдина причина затримки на шляху до безвізового режиму, адже об'єктивно ми виконали всі умови", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Ми весь час захищаємося: Україна повинна зробити рішучі кроки і показати, що не жартує, - Логвинський про введення візового режиму з РФ. ВІДЕО

Водночас вона деталізувала, що зараз основна дискусія в питанні механізму тимчасового призупинення йде між інститутами ЄС - Радою, Парламентом і Комісією.

"Діалог дуже активний, бурхливий і дуже мінливий. Усі сподіваються на швидке вирішення цього питання, але ніхто не може назвати часові рамки", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Також ще немає дати засідання Комітету постійних представників країн-членів ЄС, на якому має бути затверджена переговорна позиція Ради на тристоронніх міжінституційних переговорах.

"Позитивом є те, що немає прив'язки України до будь-якої іншої країни. Я сподіваюся, що європейські інститути й політики приймуть відповідальне рішення, яке буде відповіддю на повне виконання Україною всіх критеріїв щодо безвізового режиму, і це станеться цієї осені, як це і передбачалося", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Після того, як Рада затвердить переговорну позицію щодо надання Україні безвізового режиму, будуть розпочаті так звані міжінституційні переговори між Радою, Парламентом і Комісією. Після цього рішення має бути прийнято Радою ЄС та Європейським парламентом у цілому.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410463
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1TDFGdGRFTTNNRXhxVVhaT1F5OHdXVkJTYVVNelVYQjBRelF3VEROU2FIUkRkekJNVkZGME9VTXhUSGt2VVhOa1F6RXdUR1pSYzNSSFZ6Qk1abEYyZEVONU1FeHFVWFZUUkZKblRrTXhNRXhpVVhWT1F6aG1Ua05GTUV4TVVtZE9ReXN3V1VoUmRuUkhUekJNWXowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору