EN|RU|UK
 Політика України
  9176  114
Матеріали за темою:

 Поліцейські сили виходять із депресії, - Аваков

Глава МВС зазначив, що довіра до поліції зросла, навіть незважаючи на всі питання і складнощі перехідного періоду, люди починають вірити поліції.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що поліцейські сили України виходять із депресії, яка була протягом останніх пострадянських років. Про це він сказав у Харківському національному університеті внутрішніх справ під час урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками присяги співробітника поліції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Сьогодні, сказавши слова присяги на вірність українському народові, кожен з вас взявся служити і захищати, взяв на себе відповідальність, - спочатку вчитися, стати компетентним, чесним, адекватним поліцейським, а потім - служити і захищати", - підкреслив міністр.

"На харківській землі ми робили багато славних справ - ми формували і відправляли батальйони МВС у найважчий момент - в 2014 році захищати нашу країну", - додав він.

"Ми переживаємо історію реформування Нацполіції - це ще одна славна історія, в якій місце вашому університету (Харківському національному університету внутрішніх справ. - Ред.), тут готувалися загони нових українських патрульних поліцейських, тут вони вперше осягали ази, як бути новим поліцейським, тими - яким довіряють", - вважає Аваков.

"У вас (першокурсників Харківського нацуніверситету внутрішніх справ. - Ред.) завдання ще складніше - вам за кілька років потрібно стати компетентними. Рівень поліції зростає, не вистачає вас з молодою енергією, підготовленістю і знаннями. За 1,5 роки реформи і складної ситуації , в якій вся країна опинилася, - довіра до поліції зросла, серйозно зросла, навіть незважаючи на всі питання, які виникають, на всі складнощі перехідного періоду, люди починають вірити (поліції. - Ред.)", - сказав міністр.

Пізніше, в ході спілкування з журналістами він зазначив, що "сьогодні з нами і харківський губернатор, і народні депутати, ми раді, що вони підтримую реформу поліцейських сил і коли свято, і коли непросто, а непросто буває часто, тому що процес (реформування. - Ред.) дуже тривалий, дуже важкий. Ми виходимо з депресії поліцейських сил, яка була протягом останніх пострадянських років. Зараз це непросте завдання".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410533
TUV3elVYWjBRM2t3VEVGbk1Fd3ZVWFowUXpjd1dtSlNhSFJIVnpCWk9IWk1PVU5STUV4TVVYTk9Rell3VERkUmMyazRkakJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2c0TUVwNlVXdDBRMmhtVGtOa01FeEVVbWgwUXk4d1REZFJkVGxIVnpCWllsSnNkRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору