EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  14389  96

 "Легіон Свободи" готуватиме українців до боротьби з окупантами

На Покрову в Києві відбувся всеукраїнський збір "Легіону Свободи". 14 жовтня 2016 року, у день заснування Української Повстанської Армії, головою комбатантського об’єднання "Легіон Свободи" обрано Олега Куцина. Утворено керівні органи організації, ухвалено її статут. Окрім того, затверджено концепцію політики ВО "Свобода" у царині національної безпеки та оборони.

"Легіон Свободи" - це не об'єднання ветеранів. Адже в цій війні ветеранами будуть ті, хто переможуть у московсько-українській війні. Так само це не піар-хлопчики, які вдягли камуфляж, аби йти у політику. Це політики, які відвойовують свою землю та честь нації на всіх фронтах", - зазначив заступник голови ВО "Свобода" з воєнних питань Юрій Сиротюк.

Ініціатор створення об'єднання, голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок наголосив, що "Легіон Свободи" сформовано не для того, щоби добиватися пільг для ветеранів. "Це ідеологічна сила. Нам потрібна не формальна Україна, а та, що сповідуватиме бандерівські цінності. "Легіон Свободи" - це організація політиків і вояків, теперішніх фронтовиків і тих, хто, повернувшись у цивільне життя, починають розбудовувати ту Україну, за яку боролися сотні поколінь", - заявив Олег Тягнибок.

Статут організації презентував обраний на зборі голова "Легіону Свободи" Олег Куцин. "Ми повинні підготувати населення до можливої масштабної ворожої агресії, аби в Києві не відбулося повторення подій, що стали можливі в Одесі, Харкові, Донецьку й Луганську. І це - одне із першочергових завдань "Легіону Свободи". Ще одним великим фронтом є боротьба із внутрішнім окупантом. Звісно, опікуватимемося і сім'ями загиблих, і підтримкою одне одного у боротьбі за соціальні права", - наголосив Олег Куцин. У воєнній політиці ВО "Свобода" займатиметься військово-патріотичним вихованням, організовуватиме стрілецькі вишколи, військово-спортивні турніри та курси невідкладної медичної допомоги, надаватиме учасникам московсько-української війни та їхнім сім'ям юридичний і соціальний захисти, поширюватиме націоналістичну ідеологію і програмні засади партії серед представників сектора безпеки і оборони та всіляко сприятиме обороні України через створення територіальної оборони та народного резерву ЗСУ. На завершення збору "Легіон Свободи" подякував волонтерам за підтримку війська й нагородив їх грамотами.

Як відомо, у комбатантське об'єднання "Легіон Свободи" входять понад 1000 свободівців, які у складі Збройних Сил України, Національної гвардії, спецпідрозділів МВС та добровольчих батальйонів протягом трьох років воювали та беруть участь у російсько-українській війні. За цей час на фронті загинув 31 свободівець.

свобода

свобода

свобода

свобода

свобода

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410565
VEhrdlVXOTBSMUF3VEZCUmRtUkROREJNU0ZGMmRFTTJUSGt2VVc5a1Eza3dURGRSYzJSREt6Qk1WRkZ6UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору