EN|RU|UK
 Економіка
  4018  21

 Виїзне засідання робочої групи Ради щодо соціального статусу та розвитку регіону пройшло в Запоріжжі

У Запоріжжі пройшло розширене засідання робочої групи з надання регіону спецстатусу і розвитку пріоритетних галузей економіки з метою розв'язання соціальних проблем. У заході взяли участь народні депутати України, депутати Запорізької обласної ради, а також експерти.

Засідання намагалася зірвати група тітушок із 40 осіб, яка вигукувала звинувачення в сепаратизмі на адресу учасників робочої групи. Проте робота форуму продовжилася, повідомляють Подробности.

У ході заходу член робочої групи, нардеп від "Опозиційного блоку" Євген Балицький заявив, що поліпшення соціального клімату в регіоні можливо в разі прийняття Верховною Радою законопроекту про спецстатус, який нардеп раніше зареєстрував у парламенті. "Це цілком можливо, - зазначив Балицький. - Треба готувати обґрунтування на Кабмін, на Верховну Раду. Сьогодні наше завдання - отримувати для області і економічні, і екологічні преференції". Нардеп також зазначив, що губернатор Запоріжжя Костянтин Бриль теж недавно заявив, що Запоріжжю потрібні додаткові повноваження для вирішення екологічної проблеми.

Депутат Запорізької облради Андрій Кушніренко заявив, що є постійним учасником даної робочої групи, яка була створена влітку у Верховній Раді. "Є багато різних думок і пропозицій, яким чином піднімати економіку нашої області, - зазначив він. - Пропонували і індустріальні парки, і СЕЗ, і інші форми спеціальних статусів. Моя думка - потрібно виробити комплексний підхід. Це повинен бути комплексний спеціальний економічний статус. Від нього повинні виграти і регіон, і вся Україна".

Народні депутати Олег Барна (БПП) і Хвіча Мепарішвілі ("Народний фронт") в своєму виступі подякували учасникам засідання за активну громадянську позицію і прагнення розв'язати соціально-економічні проблеми Запорізького регіону.

Створення особливих економічних статусів є світовою практикою розвитку територій, наголосила кандидат економічних наук Олена Снігова. Вона пояснила, що цей досвід необхідно лише адаптувати до українських реалій. "Це і стане основою для вирішення нинішніх проблем", - заявила вона.

Всі учасники засідання зійшлися на думці про необхідність створення законодавчої бази для проведення економічних реформ у регіоні, оскільки жителі Запоріжжя незадоволені якістю життя і рівнем розвитку соціальної сфери.

запорожье

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410571
VEhrNGRrdzVRekV3VEhKUmRuUkRPVEJNTjFGMlRrZFhNRXh5VVhOSWVsRnNPVU4zTUV3dlVYWjBSMEV3V21KUmRIUkRNakJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору