EN|RU|UK
 Політика України
  15245  101

 РНБО не скасовувала санкції щодо суб'єктів країни-агресора. Сергія можна зрозуміти: йому ж треба утримувати елітну квартиру, - Вінник спростував заяву Лещенка

На думку Івана Вінника, Лещенко не може не знати механізми застосування санкцій і навмисно дезінформує людей.

Народний депутат від БПП Іван Вінник спростував інформацію про скасування санкцій щодо РФ, яку раніше надав нардеп Сергій Лещенко. Про це Вінник написав у своєму блозі на сайті Цензор.НЕТ.

"Пан Сергій Лещенко заявив про штучне, дискримінаційне погіршення конкурентного середовища для російських компаній і окремих людей РФ в Україні. Все це подавалося Лещенком так, ніби він викрив черговий корупційний гнійник. Але як законодавець Лещенко прекрасно знає, що застосування санкцій врегульовано Законом України "Про санкції". Згідно з ч.2. ст. 5 цього закону рішення про застосування санкцій приймається РНБО і надалі вводиться в дію указом Президента. Згідно з рішенням РНБО від 2 вересня 2015 року, введеного в дію указом Президента, санкції застосовані до широкого переліку фізичних та юридичних осіб РФ. Як законодавець Лещенко знає, що згідно ч.7. ст. 5 згаданого закону рішення про скасування санкцій приймається органом, який прийняв рішення про їхнє застосування, якщо застосування санкцій призвело до досягнення мети їхнього застосування", - написав Вінник.

Так само, за словами Вінника, Лещенку відомо, що РНБО не скасувала своїм рішенням санкції проти суб'єктів країни-агресора, а навпаки, наразі готуються пропозиції щодо додаткового списку осіб і суб'єктів РФ із метою гармонізації економічно-фінансових і персональних санкцій Україні з санкціями, застосованими міжнародними партнерами України.


"Лещенко приховує свій комерційно-корупційний лобізм на користь російських компаній через незграбне посилання на термін у 1 рік, який вказано в згадуваному рішенні РНБО. Але як представник вищого законодавчого органу країни Лещенку достеменно відомо, що в розумінні Закону України "Про санкції" згаданий термін визначає не дату скасування санкцій, а лише граничний термін, при досягненні якого РНБО може переглянути своє рішення у разі, якщо застосування санкцій призвело до досягнення мети їхнього застосування, - пише депутат. - Зрештою, Сергія можна зрозуміти, адже ремонт і подальше утримання елітної нерухомості в Києві вимагає постійного позитивного операційного потоку, а ще, як то кажуть, апетит зростає під час будь-якого споживання".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410644
VEhrdlVXMDVRekV3V1c1UmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJhM1JIVnpCTU0xRjJaRU0wTUV4dmRrdzVRekF3VEZoUmRqbEhSREJaVEZGelRrZERaazVETmpCTU4xSm5Ua2RFTUV3dlVtaDBSMWN3V1RrNE1GbElVWFk1UjBFd1REZFNaMlJIUXpCWlVGRnpkRU4zTUV3elVYWmtSMUJtVGtkQ01FeEVVWFprUXpZd1dXSlNiSFJIV0daT1ExSXdUSFpSZG5SRE5rbE9RMll3VEZoU1ozUkhRVEJNUVdjd1NpOVJkblJIUVRCTU4xSnBUa014TUV3elVYVjBRM2M9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору