EN|RU|UK
 За кордоном
  41143  344
Матеріали за темою:

 "Мета санкцій не в тому, щоб щось вирішити, а щоб стримати зміцнення Росії", - Путін

Західні санкції проти Росії не дадуть бажаного ефекту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив президент РФ Володимир Путін.

"Мета цих санкцій не в тому, щоб щось вирішити, а щоб стримати зміцнення Росії як повноцінного учасника міжнародної діяльності. Ця мета не буде досягнута", - переконаний він.

"Це контрпродуктивно, шкідливо і, головне, ніколи не досягає мети, яку ставлять перед собою ті, хто ці санкції вводить", - підкреслив Путін.

Також читайте: Україна намагається перекласти відповідальність на Росію, щоб не виконувати Мінські угоди, - Путін

"Що стосується санкцій щодо Росії, до чого б не прив'язуватися - до подій на Україні або в Сирії, запевняю вас, цілі тих, хто формулює цю політику, не вирішують конкретну проблему", - підкреслив президент РФ. "Мета - просто сформулювати політику стримування Росії. Не було б України, придумали б щось інше", - заявив він.

Путін заявив, що Росія не має наміру пом'якшувати контрсанкції щодо окремих західних країн: "Фіг їм".

"Я не погоджуся, що наші контрзаходи - це санкції. Це контрзаходи, щоб захистити наш ринок", - сказав Путін. Російський лідер назвав заходи у відповідь на західні санкції вимушеними.

Читайте також: "Сподіваюся, що не вічно", - Путін про тривалість конфлікту на Донбасі

Президент РФ підкреслив, що навіть в умовах скорочення ВВП і падіння промислового виробництва в Росії простежується зростання в сільському господарстві. "Ми самі думаємо, як продати на зовнішньому ринку м'ясо птиці", - сказав він. На думку глави держави, російські контрзаходи "дали шанс нашим товаровиробникам відновити свої власні сили і зайняти необхідні ніші на власному ринку".


Говорячи про промисловість, російський президент зізнався, що імпортозаміщення в цій сфері від самого початку викликало тривогу, але в підсумку зникла залежність від західної електроніки і компонентів у військовій промисловості.

"Все так зване імпортозаміщення -... Це не просто ми перенесли виробництво в Росію, це просто зовсім інший рівень технологічний. І в цьому сенсі це елемент розвитку. Наприклад, ми найближчим часом закінчимо роботу щодо двигунів для суден ВМФ. Це має енергетичний ефект і для цивільного виробництва", - сказав Путін.

Також читайте: Кримського "диверсанта" Панова тепер захищатиме адвокат Сенцова, - правозахисники

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін визнав, що західні санкції проти Росії дійсно впливають на економіку РФ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410739
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzQ1UjBRd1dVeFNiSFJET1V4NUwxSm5aRU4zTUV3elVYVjBSMGN3V21KU2JETjZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору