EN|RU|UK
 Економіка
  4005  9

 Міжнародна група "Ян Де ННЛ" підтвердила повноваження компанії "Ян Де ННЛ Україна", яка виграла тендер на днопоглиблення "Південного", - "Українські новини"

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із делегацією групи "Ян Де ННЛ", що є провідним експертом у днопоглибленні і морському будівництві з найсучаснішим у світі технічним флотом, повідомили в міністерстві.

Делегацію групи "Ян Де ННЛ" представляло керівництво ТОВ "ЯН ДЕ ННЛ УКРАЇНА" - генеральний директор Андрій Розов і директор Дмитро Бойко, а також представники групи, що відповідають за розвиток бізнесу в Україні - регіональний директор Філіп Утсе і регіональний менеджер Тім Девольдер, передають Українські новини.

У ході зустрічі було обговорено перемогу ТОВ "ЯН ДЕ ННЛ УКРАЇНА", що представляє групу в Україні, в тендері на проведення днопоглиблювальних робіт з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту "Південний".

Міністр побажав удачі групі "Ян Де ННЛ" в інших потенційних проектах в Україні і висловив сподівання на подальшу співпрацю, а представники групи запевнили, що готові зробити свій внесок у економічний розвиток України.

"ТОВ "ЯН ДЕ ННЛ УКРАЇНА" користується повною підтримкою групи "Ян Де ННЛ" на глобальному рівні, зокрема в частині використання передового флоту, світового досвіду, професійних та інноваційних рішень. Для реалізації проектів в Україні ми також залучаємо міжнародних партнерів, що мають досвід у будівництві гідротехнічних споруд"- зазначив Регіональний директор групи "Ян Де ННЛ" Філіп Утсе.

13 жовтня делегація групи компаній "Ян Де ННЛ" також провела зустріч з представниками Європейської Бізнес-Асоціації. Асоціація є найбільш впливовим і численним об'єднанням бізнесу в Україні і була створена за підтримки Європейської Комісії в Україні. На зустрічі сторони обговорили питання подальшої співпраці та участь "Ян Де ННЛ" у наймасштабнішому співтоваристві бізнесу в Україні.

Група "Ян Де ННЛ" реалізувала свій перший проект з днопоглиблення в 1951 році. Протягом наступних років група стала світовим лідером днопоглиблювальної індустрії. Група інвестує в нове обладнання, новий днопоглиблювальний флот, нових співробітників і нові види діяльності.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410796
VEhrNGRrdzVReTh3VERkU1owNUhRMlpPUTNVd1RHSlJkbVJETkRCTWF6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору