EN|RU|UK
 Економіка
  3861  20

 Ярославський сконцентрує 91,76% акцій "Харківського тракторного заводу"

Олександр Ярославський стане фактично одноосібним власником АТ "Харківський тракторний завод" після того як купить акції, від яких відмовився австрійський інвестор Зігфрід Вольф.

Як повідомляють "Українські новини" з посиланням на прес-службу групи DCH, після закінчення операції Олександр Ярославський сконцентрує 91, 76% акцій ХТЗ.

Нагадаємо, що Зігфрід Вольф змінив свій намір вкладати капітал у розвиток ХТЗ через позицію Антимонопольного комітету України.

"Останнім часом для мене стало очевидним, що, попри наші спільні зусилля, безпрецедентна кампанія тиску проти XTЗ, запущена деякими українськими урядовцями, не закінчиться. Український Антимонопольний комітет відхилив клопотання DCH на схвалення придбання контрольного пакету акцій заводу тричі. Оскільки схвалення Антимонопольного комітету було попередньою умовою для завершення мною угоди з придбання моєї міноритарної частки в XTЗ, я можу інтерпретувати це тільки як прояв відсутності інтересу з боку української влади в залученні кращих європейських ділових практик, а також відкрите нехтування інтересами іноземних інвесторів", - заявив бізнесмен.

У той же час, питання відродження Харківського тракторного заводу Олександр Ярославський та його менеджери неодноразово обговорювали як з українськими політиками, так і з іноземними дипломатами. За інформацією групи DCH, в червні поточного року відбулася зустріч бізнесмена з Президентом України Петром Порошенком, 13 липня з екс-послом США в Україні Джеффрі Пайеттом, а 23 вересня - із чинним послом США в Україні Марі Йованович. Крім того, керівництво ХТЗ зустрічалося з першим заступником Генерального прокурора України Дмитром Сторожуком, якому глава ГПУ Юрій Луценко доручив вивчати всі факти тиску на вітчизняний бізнес, що надходять безпосередньо від підприємців і підприємств.

А на інвестиційному форумі в Харкові в кінці вересня плани Ярославського з відновлення роботи підприємства знайшли підтримку у ключових спікерів VIII Міжнародного економічного форуму "Інновації. Харківські ініціативи!", зокрема міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Як відомо, Олександр Ярославський - власник і бенефіціар групи DCH (фінанси, девелопмент, транспорт і ін.), № 8 у рейтингу Forbes за 2015 рік. Генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012, вклав $ 300 млн у підготовку інфраструктури міста до турніру. Загальна сума інвестицій Ярославського в розвиток Харківського регіону становить близько $ 1 млрд., А щодо ХТЗ бізнесмен заявив про плани вкласти у виробництво сільськогосподарської та оборонної техніки від $ 300 до $ 500 млн.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410807
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRE16Qk1SRkZ6ZEVNck1FeFNPREJLUkZGMlpFZERNRXhxVVhaT1F5c3dURE5SZG5SREx6Qk1OMUYxT1VkTk1Fd3pVWFZPUXpWSlRrTTJNRXczVVhaT1IxY3dXVXhSZEdSSFF3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору