EN|RU|UK
 За кордоном
  3980  33

 Естонія розробляє план на випадок війни

У столиці Естонії при департаменті муніципальної поліції Талліна з 1 грудня розпочинає роботу спеціальна робоча група зі складання плану на випадок військової чи іншої кризової ситуації.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Інтерфакс-Україна.

Створення кризової групи проводиться на підставі закону про місцеве самоврядування, згідно з яким, у разі підвищеної боєготовності, воєнного стану, мобілізації і демобілізація самоврядування повинні будуть організувати соціальне піклування людей, які постраждали унаслідок військових дій, а також сімей осіб, які приступили до виконання військових обов'язків, повідомила в понеділок газета "Еесті Пяевалехт" (Eesti Paevaleht).

Крім того, постановою уряду створюється концепція захисту населення в разі воєнного нападу або загрози природної катастрофи. Вона повинна бути подана уряду на розгляд на початку 2017 року.

Як заявив керівник створеної міністерством внутрішніх справ і Державної канцелярією спеціальної оперативної групи Марго Клаос, "стихійному лиху не запобігти, а військові ризики точно можна знизити". "Те, що жителі добре підготовлені - один з аргументів для того, щоб не нападати", - вважає він.

Минулого четверга уряд затвердив план примусової повинності з відчуження майна в кризових ситуаціях, який буде визначати, яке майно і на яких умовах держава зможе відчужувати у приватних осіб і підприємств з метою ведення військових дій.

Як заявив журналістам, представляючи цю програму, міністр оборони Ханнес Хансо "перш за все, це стосується транспортних засобів".

Перелік та обсяги інших видів майна і послуг, які належать примусовому відчуженню, будуть подані уряду після проведення додаткового аналізу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410842
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmRXUkRPVEJNUWpnd1RDOVJkVGxEZHpCTU1UZ3dTbGhTWjJSSFF6Qk1OMUYyWkVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору