EN|RU|UK
 Політика України
  1263  8

 Виконано понад 70% рішень Національної ради реформ, - Шимків

Більш ніж 70% рішень, ухвалених Національною радою реформ, вже виконано.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив Дмитро Шимків, заступник голови Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ під час презентації оновленої структури підтримки реформ.

Також читайте: 85% громадян вважає, що в Україні немає активної боротьби з корупцією, - Національна Рада реформ

"За 2015-2016 рік було проведено 21 засідання, 74% рішень, які було ухвалено Національною радою, виконано, і вони знайшли своє відображення у рішеннях уряду, парламенту і Президента", - сказав Шимків.

Він наголосив, що реорганізація системи координації та впровадження реформ розпочалася півроку тому і мала на меті посилення команди реформаторів в уряді. Ініціаторами процесу виступили міжнародні донори.

"В основі трансформації лежить розділення проектного офісу Національної ради реформ на офіс впровадження реформ, який перейде у підпорядкування Прем'єр-міністра, а також офіс підтримки Національної ради реформ. І важливо, що створення офісу підтримки реформ аргументують тим, що саме виконавча влада несе повну відповідальність за впровадження реформ. Уже багато чого напрацьовано, є ухвалені закони. І зараз дуже важливо підсилити роботу всіх міністерств, усіх відомств для того, щоб реформи знайшли максимальний результат саме в імплементації", - сказав Шимків.

Він додав, що зі свого боку офіс підтримки реформ продовжує роботу з організації засідань Нацради, здійснює підтримку, моніторинг, комунікацію, допомогу всім структурам, які було представлено міністром Кабінету міністрів.

Читайте на Цензор.НЕТ: Україні залишився рік для проведення реформ, - Бальцерович

"Очікуємо, що передача і трансформація відбудеться максимально швидко, найближчим часом розпочнеться набір. Хотілось би підкреслити , що, як і 2,5 року тому, зараз ми хотіли би бачити максимально прозорий підхід для того, щоб залучити найкращих українців-професіоналів, які вчилися за кордоном або працювали у відомих структурах, мають практичний досвід із безпосереднього впровадження реформ в Україні. При цьому Національна рада реформ залишається майданчиком для обговорення шляхів реформування країни та ефективною платформою для досягнення стратегічних рішень", - зазначив заступник голови Адміністрації Президента.

При цьому він наголосив: важливо розуміти, що проведення реформ в умовах гібридної війни з агресором, анексії частини території, окупації є досить складним завданням і потребує нових підходів та інструментів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410887
VEhrdlVYRk9RelF3VEhwUmRYUkhWekJNU1haTU9VZEJNRXhZVW1oT1F5c3dXVVJSZGs1RE5HWk9RMlF3VEVSU2FIUkhWekJNTjFGMlpFTjNNRXgyVW1wT1F6a3dURUZuTUZsRVVYTk9RekF3VEVGbk1GbEVVWFJrUjBVd1REZFNaMDVET0E9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору