EN|RU|UK
 Політика України
  8805  49
Матеріали за темою:

 Для працівників ГПУ вводиться щорічна секретна перевірка для зіставлення доходів і рівня життя, - заступник Генпрокурора Стрижевська

У понеділок, 17 жовтня 2016 року, відбулася зустріч заступника Генерального прокурора України Анжели Стрижевської зі співдоповідачами Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Й. Шуклою та А. Фішером, які перебувають з робочим візитом в Україні.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ГПУ.

У повідомленні зазначається: "У ході зустрічі заступник Генерального прокурора поінформувала європейських представників про поточний стан реформування системи органів прокуратури України, останні законодавчі зміни, у т. ч. до Конституції України, які вплинули на виконання прокуратурою її функцій.

Окрім того, Анжела Стрижевська повідомила про запровадження щорічної таємної перевірки працівників прокуратури з метою співставлення рівня життя прокурора та легальних джерел доходів його сім'ї, зазначених у декларації, а також розпочатий конкурс на зайняття посад у Генеральній інспекції - незалежного та професійного органу, покликаного здійснювати нагляд за дотриманням законності співробітниками прокуратури.

Крім того, представникам Комітету ПАРЄ надано вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, у зв'язку з моніторингом стану виконання Україною зобов'язань перед Радою Європи.

За результатами зустрічі сторони висловили переконання у подальшому розвитку співробітництва на принципах прозорості та відкритості".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Генпрокуратура не має наміру зазіхати на незалежність новостворених антикорупційних органів, - Луценко. ФОТОрепортаж
Источник: https://ua.censor.net.ua/n410939
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3g1T0hZd1RISlJkblJIUVRCWlVGRjJPVWRITUZwaVVtb3plbEZyT1VObU1FdE5QUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору