EN|RU|UK
 Політика України
  4808  18
Матеріали за темою:

 Санкції проти Росії - єдиний важіль тиску, - Лінкявічус

Стримувати тиск на країну-агресора РФ необхідно, інакше годі було очікувати в зоні бойових дій якихось змін.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус заявив, що Росія не може бути в Україні агресором, а в інших місцях - миротворцем. Про це повідомляє Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.

"Санкції є логічним шляхом, яким нам потрібно йти. Це єдиний важіль, який ми використовуємо для чинення тиску. І стримувати цей тиск вкрай необхідно, інакше нам не варто очікувати в зоні бойових дій якихось змін", - сказав Лінкявічус.

"Коли проблеми перебувають на певній відстані або стосуються не нас, а когось іншого, то створюється враження, що цих проблем не існує взагалі, що це відбувається десь на іншій планеті. Те ж саме було і з російською агресією в Україні. Пам'ятайте, що на самому початку це сприймалося, як місцевий конфлікт, який називали "українським конфліктом", - зазначив глава МЗС Литви.

Він нагадав, що гібридна війна на Донбасі - це не український конфлікт, а конфлікт проти України. "Тому називаймо його так, як це є насправді. Ми не можемо звинувачувати себе в агресії, в анексії, бо ж ми цього не робимо. Але відповідальність за ці речі лежить і на нас, через нашу бездіяльність тоді, коли нам потрібно було діяти", - підкреслив Лінкявічус.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410989
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzA1UjFjd1RETlJkWFJIVURCTVRGSnNkRWRJTUZsUVVtZFRPSFl3V1VoUmMwNURPVEJNY2xKb2RFZFhNRnBrT0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRETjZVVzA1UXpRd1dVeFJjM1JEZDJaT1ExVXdURGRSZG1SRGVEQk1SRkpuVVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору