EN|RU|UK
 Політика України
  1750  3

 Українське Дунайське пароплавство перейменує свій теплохід на честь генерал-майора Ігоря Момота

Нещодавно правління Українського Дунайського пароплавства ухвалило рішення про перейменування одного зі своїх теплоходів на честь героя-прикордонника, який загинув у зоні АТО в 2014 році, Ігоря Момота.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

Після проходження всіх необхідних процедур судно носитиме ім'я генерал-майора "Ігор Момот".

Ігор Момот у 2003-2006 роках очолював Ізмаїльський прикордонний загін. Його внесок у розвиток міста Ізмаїл є неоціненним. Він користувався повагою не тільки в колективі прикордонників, а й у городян, про що свідчить недавнє перейменування вулиці на його честь.

Після ускладнення ситуації на сході України, тоді ще полковник Ігор Момот особисто сформував і очолив мотоманевренную групу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби. Група виконувала завдання з охорони державного кордону на найбільш уразливих ділянках.

Загинув герой-прикордонник 11 липня 2014 року поблизу села Зеленопілля під час ворожого обстрілу з установок "Град" позицій українських прикордонників.

Президент України присвоїв Ігорю Момоту звання генерал-майора (посмертно).

Источник: https://ua.censor.net.ua/n410998
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSUmRrTm1VbW81UjBNd1dYZzRNRXBVVVhSa1IwRXdUR0pSZGpsSFFUQk1hbEYxZEVNck1GbEVVWFJPUXlzd1RETlNaMlJETnpCWlVGRjBkRU40TUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору