EN|RU|UK
 Економіка
  7818  12

 Курченко може контролювати судовий процес щодо ОНПЗ: у справі вимагають провести судово-бухгалтерську експертизу

У середу, 19 жовтня Одеський апеляційний суд має розглянути низку клопотань у справі ОНПЗ. Попереднє засідання, заплановане на 5 жовтня, не відбулося.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Господарський суд Одеської області визнав компанії Empson Limited і Phonrun operation limited кредиторами ОНПЗ до вимог більш ніж на 14 млрд грн виключно на основі статистичної звітності, яку надали самі ж компанії.

Постановою господарського суду Одеської області від 18.08.2016 року встановлено грошові вимоги Empson Limited (Кіпр) в розмірі 14307805860,18 грн і Phonrun operation limited (Кіпр) в розмірі - 47259220,12 грн.

Не погоджуючись із зазначеною постановою в цій частині, ТОВ "Спецтех-Сервіс-Південь" оскаржило її в апеляційному порядку.

Правовий аналіз матеріалів справи дає підстави стверджувати, що об'єктивних доказів наявності заборгованості ОНПЗ перед цими компаніями не існує.

Як відомо, компанії Empson Limited і Phonrun operation limited контролюються скандально-відомим олігархом Сергієм Курченком, який за час правління "сім'ї Януковича" придбав 99,6% акцій ВАТ "Одеський нафтопереробний завод".

З метою об'єктивного розгляду справи ТОВ "Спецтех-Сервіс-Південь" заявило клопотання про призначення судово-бухгалтерської експертизи. Проведення такої експертизи повинно бути доручено одному з науково-дослідних інститутів судової експертизи Мін'юсту.

Сьогодні є підстави підозрювати, що Сергій Курченко за допомогою своїх корупційних зв'язків у судовій системі, може контролювати розгляд цієї справи з тим, щоб залишити в силі рішення господарського суду Одеської області. Минуле засідання суду від 5 жовтня, на якому мали бути розглянуті клопотання, не відбулося.

У ГПУ, СБУ і ДФС є кілька звернень народних депутатів, які стосуються ВАТ "Одеський нафтопереробний завод".

Також читайте: ГПУ розслідує 10 справ щодо зловживань на ОПЗ, - Луценко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n411006
VEhrdlVXMTBSMFF3V1VSU2FEbERNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VW1ka1IwUXdURkk0TUVvM1VXNDVRMWc9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору