EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  6904  7

 У листопаді нові сервісні центри МВС відкриються в п'яти областях. КАРТА

У листопаді Міністерство внутрішніх справ України відкриє 5 нових сервісних центрів.


Про це Цензор.НЕТ повідомили в головному сервісному центрі МВС.

Як зазначається, відкриття сервісних центрів МВС нового зразка триває в рамках реформи сервісних центрів МВС (колишніх МРЕВ). Тут обіцяють на новому рівні надавати такі послуги, як видача та заміна водійського посвідчення, реєстрація та перереєстрації транспортного засобу, узгодження конструкцій транспортного засобу.

"Уже в листопаді в Дніпропетровській, Київській, Львівській, Вінницькій і Луганській областях запрацюють нові сервісні центри МВС. Центри будуть технічно обладнані і забезпечені всіма видами зв'язку, що дозволить оперативно надавати максимальний спектр послуг. Серед основних переваг - наявність електронної черги та системи прозорих кабінетів, використання сучасних технологій, наявність веб-камер, за якими громадяни можуть відслідковувати навантаження в сервісному центрі, клієнтоорієнтований персонал. У грудні ми будемо рухатися по Україні не менш активно", - зазначив Владислав Криклій, керівник Головного сервісного центру МВС.
карта


У Дніпрі сервісний центр МВС відкриється вже 1 листопада. У першій половині місяця запрацює центр для Київської області, 22 листопада - у Львові, 24 листопада - у Вінниці та 29 листопада - в Сєверодонецьку Луганської області. До відкриття центрів у кожній області відбулася безкоштовна програма стажування з підготовки нового персоналу і конкурс на посади адміністраторів сервісних центрів МВС.

Нагадаємо, що перший сервісний центр нового зразка було відкрито в липні в Києві. Центр може надавати приблизно 300 послуг щодня. Загалом, за рік у сервісні центри МВС звертається близько 4 млн громадян, сюди входить як безпосереднє отримання послуг, так і консультативні звернення. Сучасні технології, якими оснащені нові сервісні центри МВС, дозволяють скоротити час і поліпшити якість надання послуг.

сервисные центры

До червня 2017 року планується відкриття нових сервісних центрів у всіх областях України. Крім цього, в грудні відбудеться запуск мобільних сервісних центрів, які будуть виїжджати за графіком у віддалені населені пункти країни для обслуговування громадян.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n411017
VEhrNGRrdzVRMk13U2t4UmIxaDZVVzVPUTJjd1NsaFJhMjU2VVd0MFIxY3dURE5SZG1SRE5EQlpZbEpxVGtNMk1FeEJaekJNTjFGelpFTTNNRXhFVW1ka1IwTXdXWGc0TUVwVVVYWmtSMWN3VEM5U1owNURLekJNTDFGMFpFZERNRmxFVVhaMFEza3dXVzVSZFU1RE9UQk1Ramd3U25KUmRVNUhXREJNVEZKblpFZE5NRXh5VVhORFJGRjJkRU40TUV4MlVYTk9SMEl3V1V4U2FraDZVVzA1UjBRd1RGQlJjMDVET1RCWmJsRjFUa001TUV4Q09EQktkbEpxVGtONU1GcGlVWE4wUjBvd1RHcFJkbVJEZHc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору