EN|RU|UK
 Політика України
  2744  54

 "Самопоміч" зібрала за декілька днів понад 30 тисяч підписів проти проведення на виборів на окупованому Донбасі

Депутати принесли сьогодні в парламент понад 30 тисяч підписів українців, зібраних лише за кілька днів, які вимагають не проводити вибори на окупованому Донбасі.

Про це від імені фракції "Об'єднання "Самопоміч" заявив Олег Березюк, повідомляють на сайті політичної сили.

"Саме ці тижні, місяці і дні Україна стоїть на межі визначення захисту своєї суверенності. Зустрічі нормандських четвірок, наради в Адміністрації Президента, дискусії в парламенті - сьогодні Україна визначається в своїй суверенності.

Протягом декількох днів партія "Самопоміч" по містах і селах, дуже швидко зібрали більше 30 тисяч голосів, щоб допомогти Президенту України, уряду і парламенту захистити суверенність України. І сказати дуже чітке, народне «НІ» особливому статусу Донбасу, який зруйнує українську суверенність, у цій формі в якій пропонується у Мінських угодах.

"НІ" - виборам на Донбасі - адже це політична атомна зброя, бомба яка знищить українську суверенність.

"ТАК" - треба визнати окупацію Росією української території.

"ТАК" - треба визнати , що це війна і агресія Російської Федерації проти України. Треба визнати і прийняти в парламенті "Закон про окуповані території", який не тільки визначать це, який намалює шлях деокупації і звільнення тимчасово окупованих територій. А поки вони тимчасово окуповані, ми з вами не спроможні, через те, що ця держава була розвалена економічно і мілітарно протягом минулих 4-5 років.

Ми повинні будувати свою потужну економічну і військову. Саме ті люди, які підписалися і осмислили це, сьогодні допомагають нам із вами боротися за суверенність. Слава Україні!" - заявив Березюк.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n411433
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmMyUkRLekJaUkZGMVNIcFJiMlJEZHpCTWVsRjJkRU12TUV3M1VYWk9SMWN3V1dRNE1FcFVVWFowUXprd1RFaFJjMDVIUWc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору