EN|RU|UK
 Політика України
  5979  19

 Кабмін ввів посаду державного секретаря в Міноборони

Кабінет Міністрів ввів посаду державного секретаря в Міністерстві оборони.

Про це йдеться в постанові уряду №730 від 19 жовтня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

На виконання закону "Про державну службу", Кабмін вніс зміни до положення про Міноборони, зокрема, введено посаду держсекретаря.

Рішення ухвалено з метою забезпечення діяльності Міноборони, стабільності і наступництва в його роботі, організації поточної роботи, пов'язаної з виконанням повноважень міністерства.

Згідно з постановою, держсекретар Міноборони організовує роботу апарату міністерства, забезпечує підготовку пропозицій щодо виконання завдань міністерства та подає їх на розгляд міністра, готує і подає міністру для затвердження плани роботи Міноборони і звітує про їх виконання.

Також забезпечує реалізацію державної політики щодо державної таємниці, контроль за її збереженням в апараті Міноборони.

Крім того, держсекретар призначає на посади та звільняє з посад в порядку держслужбовців апарату Міноборони, присвоює їм ранги держслужбовців, ухвалює рішення про їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності (крім керівників структурних підрозділів апарату Міноборони).

Крім того, представляє Міноборони як юридична особа в цивільно-правових відносинах.

Як повідомлялося, раніше Кабмін ввів посаду державного секретаря в Міністерстві фінансів і Міністерстві юстиції.Источник: https://ua.censor.net.ua/n411544
VEhrNGRrdzVReTh3VERkU1oyUkRkekJNVkZGelNIcFJkRTVETVRCWlJGRjBkRWRDTUV4MlVtYzVRekl3VEVoUmRuUkRlVEJaWWxKc2JucFJiazVIVnpCTU0xRjJkRU40TUV3M1VtZE9ReXN3VEROUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору