EN|RU|UK
 Політика України
  16324  61

 Оклади глав СБУ, зовнішньої розвідки, ДПСУ, начальника Генштабу і командувача Нацгвардії з травня становлять 12 тис. грн

Кабінет Міністрів України встановив посадовий оклад для начальників низки правоохоронних та оборонних відомств у розмірі 12 тис. 061 грн з 1 травня 2016 року.

Як передає Цензор.НЕТ, відповідну постанову №718 від 19 жовтня розміщено на сайті Кабміну.

Зокрема відповідний оклад встановлений для глави Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройними силами, командувача Національної гвардії, глави адміністрації Держспецтрансслужби, начальника Управління державної охорони, голови Державної пенітенціарної служби, Держспецзв'язку, ДСНС і керівника розвідувального органу Міноборони.

Їхнім першим заступникам, командувачам родами військ Збройних сил і начальнику Національного університету оборони імені Івана Черняховського встановлений оклад у сумі 11,2 тис. грн.

Заступникам керівників вищеперерахованих відомств і начальнику Об'єднаного оперативного штабу оклад встановлений в сумі 10 тис. 338 грн.

Також передбачені різні надбавки. Так, за інтенсивність служби виплачується надбавка в розмірі до 100% посадового окладу; премія відповідно до їхнього особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених у кошторисі на преміювання; грошова допомога на оздоровлення у разі наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

Також передбачений оклад за військове (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, установлений у розмірі і порядку, що визначаються законодавством для військовослужбовців.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n411546
VEhrNGRrdzVSMEV3VERkUmREbERlVEJhWWxGMFRrTTJNRXhDT0RCS1VGRjBaRU01TUZscVVtZDBRM2N3VEVWbk1FcG1VVzlZZWxGc1RrTXhNRmxFVVhSMFF5OHdXVVJSZFU1RE5qQk1OMUpuVGtNd01FdzNVWFprUjBJd1RIWlNaemxETWpCTVNGRnpTSHBSYjJSRFVqQkxUamd3U2pOUmMwNUhSekJhWWxGMmRFTTVNRXhFVVhVNVIwMHdURE5SYzBORVVYTTVRM2t3VEVSU1owNURNREJhWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору