EN|RU|UK
 Політика України
  2887  1

 До прес-секретаря "Правової ініціативи Росії" прийшли з обшуком у справі "Правого сектора"

Співробітники Слідчого комітету вранці прийшли з обшуком до квартири прес-секретаря фонду "Правова ініціатива Росії" Ксенії Бабич.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Медиазону", про це написав у Фейсбуці журналіст Ілля Шепелін.

За його даними, обшук проводять у справі забороненої в Росії української організації "Правий сектор", фігурантом якої є прес-секретар організації Артем Скоропадський. Скоропадський навчався на журналістському факультеті МДУ на одному курсі з Бабич.

Шепелін зазначає, що Бабич встигла написати про обшук в фейсбуці, проте "одразу спритний співробітник вилучив у неї телефон і цей пост видалив". Він також припустив, що в ході обшуку у Бабич будуть вилучені комп'ютер, телефон та інша техніка.

Ксенія Бабич вчилася на факультеті журналістики МДУ і, крім "Правової ініціативи", працювала позаштатним кореспондентом українського телеканалу 112. "На цей момент вона працює в "Правовій ініціативи" над створенням медіастратегії і підтримує зв'язки між журналістами і юристами", - зазначається на сайті організації .

В кінці вересня Слідчий комітет повідомляв про порушення кримінальної справи про екстремізм, фігурантами якої стали керівники і члени української організації "Правий сектор". Фігурантами справи за частиною 1 статті 282.2 КК стали лідери "Правого сектора" Дмитро Ярош та Андрій Тарасенко, а також прес-секретар організації Артем Скоропадський.

Сам "Правий сектор" був визнаний екстремістським і заборонений ще в листопаді 2014 року. Розслідування веде управління з розслідування злочинів, пов'язаних із застосуванням заборонених засобів і методів ведення війни СК.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n411553
VEhrNGRrdzVReXN3VEVoU2FVNUhSREJNY0Rnd1RDOVNaMDVEZHpCTVRGRjJkRU16TUV4RVVtaGtRelF3V1VoUmRtUkROREJNY2xGMVNIcFJiamxIUVRCTVJGRnpkRU0wTUV4clp6QlpTRkYwWkVNMk1GbE1VWFowUjBGbVRrTm9NRXgyVW14MFF6QXdUSEpSZG5SRE9FbE9RMmN3UzFJNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору