EN|RU|UK
 Технології
  26788  169

 В Україні ціни на офіційно привезені IPhone 7 у день старту продажів виявилися навіть дешевшими, ніж на ввезені нелегально.

Це стало можливим завдяки акції в мережі магазинів Алло.

У 20 магазинах, в 10 найбільших українських містах, зокрема в новому флагманському магазині Алло на Хрещатику 21а, перші 10 покупців нових Iphone 7 отримають спеціальну знижку в розмірі 5000 грн за програмою Алло-обмін. Всього з такою унікальною ціною 21 жовтня в Алло буде продано 200 смартфонів.

Для того, щоб отримати додаткову знижку, згідно правил програми Алло-обмін, необхідно принести свій старий телефон, що дасть гарантовану знижку 5000 грн, а також додаткову знижку в розмірі вартості вашого старого пристрою.

Ця програма створює умови, за яких вартість нового Iphone 7 стає менше, ніж вартість неофіційно привезених апаратів, які все ще пропонуються на українському ринку, незважаючи на невизначеність з гарантією і інші потенційні проблеми для споживачів.

Нагадаємо, що аналогічна програма була запущена Алло рік тому, що дозволило клієнтам придбати iPhone 6s за найнижчою ціною в Європі.

Алло - мультиканальна роздрібна мережа магазинів №1 з продажу смартфонів, планшетів, мобільних гаджетів, телекомунікаційних сервісів і побутової техніки в Україні. Мережа об'єднує понад 450 магазинів у 139 містах і allo.ua - провідний інтернет-магазин. З 2013 року компанія почала переформатування своїх магазинів в новий формат "Світ без кордонів" з відкритим доступом та розширеним асортиментом популярних гаджетів, новинок і аксесуарів, зоною для оформлення розстрочок, платежів і сервісів.

алло

алло

алло
Новина публікується на правах рекламиИсточник: https://ua.censor.net.ua/n411602
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhRekJaUkZGelRrTjRNRXhFVVhaa1F6QXdURUk0TUZsTVVYUmtRemN3VEZoU2FFNURLekJNTUQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору