EN|RU|UK
 Політика України
  1906  4

 Національний проект оцінки роботи мерів невеликих міст стартував у Глухові

В Україні почалося оцінювання результатів роботи мерів невеликих міст, обраних рік тому. Ініціатор проекту "Рік роботи мера твого міста" - компанія ActivGroupe.

Опитування проходить на сайті http://otsinymera.info.

На сайті http://otsinymera.info. оцінку роботі мера Глухова Мішеля Терещенка вже поставили декілька десятків користувачів. Голосування триватиме до 25 жовтня, повідомляє activegroup.

Для оцінки були обрані теми, які були ключовими в передвиборчій програмі Мішеля Терещенка: боротьба з безробіттям, ремонт доріг, справедливі комунальні тарифи, відкриття нових шкіл і садочків, а також перетворення Глухова на потужний туристичний центр.

За словами керівника компанії ActivGroupe Андрія Єременка, якщо оцінювання в обласних центрах уже ведеться, то голів невеликих міст ще не оцінювали. За зразком Глухова аналогічні оцінки будуть проходити і в інших містах України.

"Серед невеликих міст Глухів став першим, тому що там мером обрано Мішеля Терещенка, на якого рік тому покладалося дуже багато надій", - сказав Єременко.

Він нагадав, що раніше його компанія вже проводила дослідження того, як жителі Львова, Харкова, Полтави оцінюють роботу своїх міських голів. Але проект "Рік роботи мера твого міста" сфокусований саме на роботі мерів невеликих міст.

"Рік тому українці обрали мерів своїх міст. Прийшов час запитати, чи виконав мер вашого міста передвиборні обіцянки? Чи вирішив він ті проблеми, які найбільше хвилюють вас і ваших близьких? Чи отримали ви те, на що сподівалися рік тому, коли вибирали мера? Такі питання сьогодні має поставити собі житель кожного українського міста", - робить висновок Єременко.

Нагадаємо, що 26 жовтня 2015 в Україні пройшли вибори до місцевих рад. Українці обрали депутатів і міських, сільських і селищних голів.Источник: https://ua.censor.net.ua/n411640
VEhrdlVYWk9SMWN3V1VoU1ozUkRkMHg1TDFGMlRrTXhNRmxCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору