EN|RU|UK
 Політика України
  18308  287

 Прощання з радянською спадщиною дається нам вкрай непросто та болісно, але назад в ярмо нас не затягнути, - Порошенко

Президент Петро Порошенко нагадав, що 60 років тому цього дня в Угорщині почалося повстання, яке сьогодні солідарно згадують і в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


"Саме в цей день, 60 років тому, в Угорщині розпочалися події, які ми сьогодні солідарно згадуємо і в Україні. Мирний протест за свободу та проти поневолення тоді швидко переріс у криваві події. Радянська каральна машина не знала іншого способу "спілкування" з вільним народним волевиявленням, окрім брутальної сили, приниження, зневаги до прав людини та репресій. Однак і це не зупинило дружній угорський народ від неминучого розриву з неприродним Союзом", - написав він.

"Не зупинить це і нас. Прощання з радянською спадщиною дається нам вкрай непросто та болісно. На внутрішньому фронті ми перейшли у рішучій контрнаступ і успішними реформами вже обрубуємо радянські щупальці корупції та російську керованість на відстані. Гідну відповідь ми надаємо і на передовій, де протистоїмо десяткам тисяч вишколених російських військових та сотням одиниць техніки, що ховаються за спинами найманців і бойовиків", - підкреслив президент.


"Назад в ярмо нас не затягти! Україна зробила свій незворотній демократичний євроатлантичний вибір. Це наше гучне послання агресору від Української нації. Як і колись за часів Угорської революції, наше гасло співзвучне зі словами тоді забороненої "Національної пісні" - рабами ми більше не будемо!" - резюмував Порошенко.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n411824
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIxY3dXVWhTWjNSREt6QlpSRkpzZEVkUVprNURhakJNVUZGMmRFZEJNRmx1VVhWT1F6a3dURUk0TUV0RVVYWjBSMEl3V21KU2FqTjZVVzlrUTJjd1MwaFJiMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору