EN|RU|UK
 Політика України
  2870  11
Матеріали за темою:

 У справі щодо поїздки в Межигір'я 29 грудня 2013 року залишилося знайти і допитати 15 постраждалих, - адвокат Маселко

Кримінальна справа за переслідування учасників поїздки в Межигір'я у 2013 році з 24 обвинуваченими, серед яких - все колишнє керівництво ДАІ м. Києва, готова для передачі в суд, однак прокуратура має знайти і допитати ще 15 постраждалих.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат "Автомайдану" Роман Маселко.


"Учора півдня шукав окремих потерпілих у справі щодо поїздки в Межигір'я 29.12.2013 р. Два роки тому, прокуратура почала масово закривати провадження щодо співробітників ДАІ, які фальсифікували рапорти на учасників поїздки в Межигір'я. Начебто це взагалі не є злочином. Я в судовому порядку визнавав їхні дії незаконними, але вони продовжували закривати. І лише після акції під Генпрокуратурою і цієї зустрічі з Яремою прокуратура відновила провадження і почала реальне розслідування щодо сотень співробітників ДАІ і їхніх керівників. У судах зараз розглядається близько 50 обвинувальних актів", - написав він.

"Ще через рік вдалося нарешті домогтися, щоб розслідування було належним чином організовано і проводилося Генеральною прокуратурою. І ось зараз велика, дійсно належним чином розслідувана справа з 24 обвинуваченими, включаючи все колишнє керівництво ДАІ Києва (Курінний, Опанасенко, Тищенко), вже готова для передачі в суд. Є тільки одна проблема: прокуратура не може знайти... потерпілих", - зазначив адвокат.


"Залишилося 15, яких потрібно допитати. Вчора ми з "Автоайданом" 6 годин об'їжджали цих потерпілих. Знайти вдалося небагатьох. Ще відчувається розчарування, небажання цим займатися. Ну і прокуратура явно недопрацювала, деяких кілька разів допитувала без особливої потреби. Але цей останній ривок потрібно зробити. Без реального покарання зло буде повертатися знову і знову. Попереду ще судовий процес, який теж потребуватиме уваги і часу. Закликаю усіх учасників цієї справи, особливо постраждалих, не ігнорувати її і знайти можливість довести правоохоронцям, що ера їхньої повної безкарності минула", - резюмував Маселко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n411827
TUZsRVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxKc2RFZFFTVTVEZVVsT1IwUXdUSEpTWjA1RGR6QmFabEYyWkVkWFRIazRka3c1UTNjd1RGUlJjM1JES3pCTWNsRnpUa2REWms1RE5qQlpSRkYxVGtNNE1GcGlVWFprUTNjd1RIWlNhazVET1RCTVFXY3dXVWhSZGpsSFFUQk1SRkZ6ZEVOM1prNURSVEJNVEZKblRrTXJNRXg2VVhOT1F6VXdURlJSYzA1RE9XWk9RMVV3U2tSUmFHNTZVWE5PUTNrd1dVeFJkblJET0RCTVJGRjFaRU13TUV4RVVYWlllbEYyVGtOM01FeHVVWFJPUTNjd1RERTRNRXA2VVhSa1F6SXdUR3BSY3psSFZ6QlpRVzR3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору