EN|RU|UK
 Суспільство
  2256  32

 Ложкін презентував свою книгу на книжковому ярмарку у Франкфурті. ФОТО

21 жовтня на Франкфуртському книжковому ярмарку (Frankfurter Buchmesse) відбулася презентація книги Бориса Ложкіна та Володимира Федорина "Четверта республіка".

Про це Ложкін повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Разом із Володимиром Федориним розповіли аудиторії Frankfurter Buchmesse про ідеї книги "Четверта республіка". Говорили про сьогодення і майбутнє України, її значення для сучасної Європи, економічний та інвестиційний потенціал. Переконаний, що незалежна, сильна Україна стане не ахіллесовою п'ятою Європи, а її оборонним заслоном. Успіх нашої країни - і політичний, і економічний - дозволить пом'якшити кризу європейської ідентичності", - заявив він.

За словами Ложкіна, що успішніше розвиватиметься Україна, то багатшим і цікавішим буде цей ринок для європейських компаній.

"Успішне майбутнє України можна побудувати тільки на фундаменті сильної економіки. Інтенсивне економічне зростання неможливе без значного припливу зовнішніх інвестицій. Тому важливе завдання для нас - побудова в країні екосистеми з таким бізнес-кліматом, в якому інвесторові було би зручно, комфортно, безпечно, що дозволяє спокійно прораховувати стратегію ведення справ в Україні на десятиліття вперед", - наголосив він.

У презентації книги "Четверта республіка" також взяв участь екс-посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн.

ложкинИсточник: https://ua.censor.net.ua/n411897
VEhrdlVXMDVReXN3VEdKUmRYUkhWekJNTUhaTU9VTTJNRXd6VVhWT1Ezb3dUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору