EN|RU|UK
 Політика України
  6589  37

 Порошенко змінив склад Нацради реформ

До складу ради увійшли Бурбак, Гринів, Гончарук, Гундер, Клімов і Рутицька.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповідному указі, оприлюдненому на сайті глави держави.

Так, він ввів до складу лідера фракції "Народний фронт" Максима Бурбака, лідера фракції БПП Ігоря Гриніва, голову громадської організації "Офіс ефективного регулювання" Олексія Гончарука, президента Американської торгової палати в Україні Андрія Гундера, президента громадської спілки "Союз українських підприємців" В'ячеслава Климова, члена наглядової ради, співголову ради експертів громадської спілки "Фонд сталого розвитку України" Владиславу Рутицьку.

Також читайте: Розмова Путіна і Порошенка була непростою, але досить діловою і конструктивною. Голос не підвищували, - Пєсков

У свою чергу, Порошенко вивів зі складу членів Національної ради реформ виконавчого директора Європейської Бізнес Асоціації Анну Дерев'янко, засновника громадської ініціативи "Об'єднання українських випускників зарубіжних університетів "Професійний уряд" Данила Паська, співзасновника громадської організації "Всеукраїнська громадянська платформа "Нова Країна" Валерія Пекаря, колишнього заступника Голови Національного банку України Владислава Рашкована.

Колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса було звільнено від виконання обов'язків співголови Виконавчого комітету реформ, а на його місце призначено міністра Кабміну Олександра Саєнка.

Також у положення про Національну раду реформ, затверджене указом Президента України від 13 серпня 2014 № 644 "Питання Національної ради реформ і Виконавчого комітету реформ" вносять деякі зміни.

"Абзац перший пункту 7 викласти в такій редакції: Організаційною формою роботи Національної ради реформ є засідання, які проводяться в міру потреби, але не рідше шести разів на рік, і скликаються секретарем Національної ради реформ за дорученням Голови Національної ради реформ", - йдеться в документі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n411942
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6WXdURVJSZEU1SFFUQk1hRGd3V1VSUmRHUkhSVEJNTjFKblRrTTRNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору