EN|RU|UK
 Суспільство
  3934  21

 Софія Шлінчак - наймолодша письменниця й ілюстратор України

9-річна Софія Шлінчак стала володаркою одразу двох рекордів, які тепер занесено до Ніціональної книги рекордів України. Вона - наймолодша в Україні авторка виданої друком прозової книги, а також наймолодша ілюстраторка виданої друком книги.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Реєстрація рекорду відбулася під час презентації її книги "Надзвичайні пригоди Кохи, Айка та Дзю" у Києві, випущеної у світ у жовтні видавництвом "Фонтан казок".

"Чи може чудову дитячу книжку, по-справжньому цікаву ровесникам, створити… сама дитина? Мабуть, в ідеалі мало би бути саме так! Принаймні в це щиро вірить дев'ятирічна Софія Шлінчак, яка сама придумала, написала й намалювала цю веселу й добру історію про маленьке левеня Коху і його друзів", - йдеться в передмові до книжки.

Як каже авторка, зробити їй книжечку допомагали порадами дорослі. Тато - журналіст Віктор Шлінчак - був літературним редактором тексту, а малюнки вона створювала під керівництвом художницї Наї Іващук.

Книга вже отримала низку схвальних відгуків від літературних критиків і читачів.

"Ідеальна книжка для дитини - це, очевидно, книжка, створена самою дитиною. Я вже бачу, що її дуже гарно сприймають діти", - заявив головний редактор видавництва "Фонтан казок" Іван Андрусяк. За його словами, експеримент видавництва - благодійний і мотиваційний. Він покликаний дати поштовх для талановитих дітей розвиватися, бо "талановита - кожна дитина, і дуже важливо допомогти їй розпізнати і розвинути свій талант".


Частину коштів, отриманих від продажу книжки, авторка вирішила віддати фонду "Таблеточки" на лікування хворих дітей, ще частину тиражу буде передано на схід дітям, які проживають у так званій "сірій" зоні.

книга
Источник: https://ua.censor.net.ua/n411949
VEhrNGRrdzVRell3VEROUmRVNURlakJNYURnd1dVUlJkR1JETmpCTU4xSm5Ua013Wms1RE1EQmFZbEpuZEVNMA==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору