EN|RU|UK
 Політика України
  1927  23
Матеріали за темою:

 Чиновників налякали кримінальною відповідальністю за помилки в деклараціях, - Корчак

Чиновники не поспішають подавати свої документи до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, побоюючись кримінальної відповідальності в разі якоїсь помилки.

Таку думку висловила глава Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Існує великий страх того, що невірне заповнення є підставою для застосування кримінальної відповідальності. Тому я, як голова державного органу, хочу сказати, що неправильно в суспільстві були розставлені акценти щодо прямого зв'язку самої декларації та кримінальної відповідальності. Цією кримінальною відповідальністю здійснюється процес залякування декларантів", - сказала Корчак.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Недосконала форма е-декларації не є приводом, щоб її не заповнювати, - Порошенко

Однак, як зазначила голова НАЗК, заповнення електронних декларацій - це нова культура, яку чиновникам доведеться освоїти.

Водночас вона визнала, що система електронного декларування недосконала. "Тому цей етап заповнення декларацій нами буде критично сприйнятий, і ми будемо вже знати, що потрібно вдосконалювати в цьому процесі", - запевнила Корчак.

Передбачається, що повна перевірка декларації може проводитися в період здійснення чиновником своїх повноважень, а також протягом 3 років після припинення такої діяльності.

Також читайте: Серед нардепів відбулося збільшення кількості поданих електронних декларацій, - заступник голови НАЗК Радецький

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору