EN|RU|UK
 Політика України
  4446  18

 Кабмін увів механізм відчуження майна іноземних дипломатичних установ України

Кабінет Міністрів України ввів механізм відчуження нерухомого майна, яке перебувало в користуванні іноземних дипломатичних установ України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з постановою №734 від 19 жовтня, зарубіжні дипустанови подають Міністерству закордонних справ пропозиції (кілька варіантів) про відчуження нерухомого майна шляхом продажу внаслідок втрати функціональної придатності такого майна для розміщення установи.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": ГПУ заарештувала автопарк, котеджне містечко, ресторани і магазини екс-голови податкової міліції і його рідні на суму близько 480 млн грн. ВIДЕО

МЗС опрацьовує пропозиції, направляє їх на узгодження Міністерству фінансів, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Фонду державного майна, СБУ, Службі зовнішньої розвідки і, в разі необхідності, іншим зацікавленим державним органам.

Дані держоргани повинні підготувати свої висновки щодо отриманих пропозицій і направити їх у МЗС, щоб воно підготувало узагальнений висновок про відчуження нерухомого майна, реалізація якого буде здійснюватися у вільному доступі на ринку країни перебування відповідно до її законодавства, і направляє його Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення.

Також читайте: Кабмін посилив правила виїзду з України дітей до 16 років

У разі прийняття урядом відповідного рішення закордонна дипустанова за погодженням із МЗС проводить переговори з покупцем нерухомого майна і готує, погоджує з ним і направляє в МЗС остаточний проект договору (контракту) купівлі-продажу.

Передача нерухомого майна покупцеві здійснюється шляхом укладення акта прийому-передачі і після виплати коштів у повному обсязі за придбане майно шляхом безготівкового їх перерахування з відкритого покупцем у банківській установі рахунку.

Кошти, що надходять від продажу нерухомого майна, спрямовуються до державного бюджету.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412010
VEhrNGRrdzVRekF3VEdwUmRqbEROekJNTjFGMlRrTjNNRmxNVW14MFIxQm1Ua000TUV4RVVYVmtRemt3VERVNE1FcHlVWE5PUTNnd1RIcFNiSFJET1E9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору