EN|RU|UK
 Економіка
  5810  18

 Jan De Nul Group звернулася до Гройсмана через ситуацію навколо тендеру в МП "Южний"

Один із найбільших європейських підрядників компанія "Jan De Nul Group" вважає анулювання тендеру з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського торговельного порту "Южний" недружнім актом з боку українського уряду стосовно великої європейської промислової компанії.

Про це йдеться у зверненні до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, текстом якого володіють українські ЗМІ. "Нашій Групі стало відомо, що Ви доручили міністру інфраструктури України ініціювати процедуру скасування результатів тендеру на проведення днопоглиблювальних робіт в акваторії порту "Южний". Ми вважаємо такі дії недружнім проявом стосовно європейського бізнесу в цілому, нашої компанії, а також цінностей, які, як ми вважали, є загальними для України та Євросоюзу", - наголошують у зверненні компанії, пише РБК Україна.

"Jan De Nul Group" підкреслюють, що з моменту вибору української дочірньої компанії підрядником днопоглиблювальних робіт у морпорту, "Jan De Nul Group" постійно піддають громадським атакам, джерело яких невідоме. Серед звинувачень - заяви про те, що український офіс "Jan De Nul Group" є клоном і "голослівні заяви" про зв'язки групи з певними політичними діячами в Україні. Щоб захиститися від вищевказаних атак, "Jan De Nul Group" здійснила візит до міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, під час якого група підтвердила повноваження українського офісу. "Наша компанія брала участь у тендері на днопоглиблювальні роботи в порту "Южний", суворо дотримуючись усіх вимог законодавства, подавши всі необхідні документи, роз'яснення, підрахунки. Ми вважаємо анулювання нашої пропозиції безпрецедентним актом недружнього ставлення українського уряду до однієї з провідних промислових компаній Євросоюзу. Нам доведеться розглянути найбільш серйозні юридичні і політичні заходи у разі необґрунтованого скасування результатів тендеру", - йдеться у зверненні компанії.

Керівництво "Jan De Nul Group" також заявило про готовність відвідати Україну й особисто надати Гройсману будь-які необхідні роз'яснення, коментарі або деталі, які могли би повністю усунути всі сумніви щодо українського філіалу компанії.

Як повідомляли ЗМІ, морпорт "Южний" вважає вибір компанії "Ян Де Нул Україна" для реконструкції та днопоглиблення підхідного каналу таким, що відповідає правовим нормам. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Адміністрації морських портів скасувати тендер на реконструкцію морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського торговельного порту "Южний" (Одеська область) за старою процедурою і провести новий через систему електронних державних торгів ProZorro.

компания

компания

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412061
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRrNURMekJNUkZGMlpFZFhNRms1T0RCTUwxRjJkRWRCTUZsS09EQkxOMUYwZEVNNU1FeHFVWFZSUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору