EN|RU|UK
 Політика України
  2280  79
Матеріали за темою:

 Ефективна система місцевого самоврядування зробить успіх України неминучим, - Гройсман

Здійснення реформи з децентралізації влади в Україні є прикладом передачі центральною владою своїх повноважень і фінансових ресурсів на місця, що дозволяє забезпечити ефективність місцевого самоврядування та якість управління на місцях.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) Агентства США з міжнародного розвитку USAID у вівторок.

"Те, що відбулося за ці декілька років, може бути гарним прикладом того, як держава передає повноваження, які ви можете використовувати, щоб працювати на тих, хто вас обирає, робити свою роботу якісно і найголовніше, на що ми з вами покликані, - створити систему якісних послуг на місцевому рівні", - заявив Володимир Гройсман, говорячи про результати реформи з децентралізації влади.

Сьогодні в Україні нараховується 184 об'єднані територіальні громади, ще у 184 очікуються вибори 11 та 18 грудня.

"Це все тільки початок, але цей початок є незворотнім", - наголосив Прем'єр-міністр.

Гройсман зауважив, що був ініціатором з децентралізації влади як Віце-прем'єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та згодом Голова Верховної Ради України. За його опікування 1 квітня 2014 року було ухвалено перший стратегічний документ, розроблений спільно з експертним середовищем, - концепцію реформи місцевого самоврядування в Україні, яка стала початком реформи з децентралізації. Також було розроблено й ухвалено Закон України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

Також читайте: Порівняно з минулим роком місцеві бюджети вже збільшилися на 34 млрд гривень: це понад 50%, - Гройсман

"Врешті-решт ми отримали результат, результат, що підтверджував, що ефективна система місцевого самоврядування зробить успіх нашої країни невідворотнім", - підкреслив Гройсман.

У цьому контексті Прем'єр подякував за підтримку реформи з децентралізації міжнародним партнерам, серед яких Європейський Союз, Швейцарія, Німеччина та Сполучені Штати Америки.

Презентована сьогодні програма USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)" підтримки об'єднаних територіальних громад працюватиме протягом 5 років в Україні, зазначив він.

"Це означає, що не тільки ми знаємо і розуміємо важливість цієї реформи, а й наші міжнародні партнери, які побудували справжнє місцеве самоврядування у своїх країнах, знають, що Україна йде абсолютно правильним шляхом. На цьому шляху нас чекає успіх. Але цей успіх потребує лідерства", - зазначив Гройсман.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412094
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaVE9IWXdURWhTYW5SRE1EQk1ZbEYwWkVkRFprNUhRVEJNV0ZKb1RrTXJNRmxFVVhaT1F6Um1Ua013TUV4WVVtaDBRekV3VEROU1ozUkhRVEJNUkZGMU9VZFhNRXhtVVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVXMTBRM2N3VEVoUmRrNUhWekJNTUQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору