EN|RU|UK
 Економіка
  13566  54

 Китайські компанії готові вкласти понад $ 1 млрд у будівництво електростанції в Чорнобильській зоні, - Семерак

Будівництво сонячної електростанції в Чорнобильській зоні серед українських енергетичних проектів, представлених у всьому світі, є найбільш цікавим для інвесторів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в Facebook написав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

"Днями я зустрічався з керівництвом китайських інвестиційних компаній CCEC і GCL, які лідирують на міжнародному ринку відновлюваної енергетики. Для розуміння ситуації, вартість цих компаній на фондовому ринку цілком порівнянна з річним бюджетом, наприклад, України. Представники цих компаній вже зараз працюють безпосередньо в Чорнобильській зоні і на місці вивчають ситуацію і наші інфраструктурно-технологічні можливості. Щоб не наврочити, але наші переговори - досить оптимістичні. За попередніми оцінками компанії готові інвестувати в Chornobyl Solar понад $ 1 млрд протягом наступних двох років. Про деталі переговорів зможу більше розповісти після підписання відповідних угод. Дуже прошу всіх екологічно свідомих громадян стежити за цим проектом і вірити в нього. Тому що ми це зробимо!", - закликав міністр.

Нагадаємо, указ №174 Президента України Петра Порошенка про створення Чорнобильського біосферного заповідника набув чинності. Порошенко підписав відповідний указ 26 квітня 2016 року. Біосферний заповідник загальною площею 227 тис. га став однією з найбільших природоохоронних установ України. Він розташований на території Іванківського та Поліського районів Київської області в межах зони відчуження і зони обов'язкового відселення.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412120
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRnBpVVhaa1Eza3dURmhTWjJSSFF6Qk1hbEpvZEVkWE1GcGtPREJNV0ZGMU9VTXhNRXh5VW1kMFIwRXdURGRSZEdSRE9UQk1XRkpuVGtONk1GcGlVbW96ZWxGd09VTXJNRmxFVVhaa1F5c3dURWhSZFU1RE56QlpkejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору