EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  3135  12

 "Для Києва буде честю назвати одну з вулиць ім'ям геніального Богдана Гаврилишина", - секретар міськради Прокопів

Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем відомого українського економіста, мецената і громадського діяча Богдана Гаврилишина.

"Вважаю, що для Києва буде честю назвати одну з вулиць ім'ям геніального Богдана Гаврилишина. Внесок Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійності та у виховання української молоді нового покоління просто неможливо переоцінити чи повторити. Він був одним із перших економістів, хто передбачив падіння Радянського Союзу, і став символом нової України", - цитує чиновника Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу міськради.

Прокопів пообіцяв звернутися до мера Віталія Кличка з відповідною пропозицією.

Після цього, відповідно до офіційної процедури, ініціативу буде розглянуто на засіданні Комісії з питань найменувань та в разі її позитивного рішення винесено на громадське обговорення. За результатами громадського обговорення Комісія повторно розгляне пропозицію і рекомендує (або не рекомендує) меру внести відповідне подання до Київської міської ради. Після розгляду подання постійними комісіями Київради він прийме остаточне рішення про найменування.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко нагородив орденом Свободи вченого, громадського діяча і мецената Гаврилишина

Нагадаємо, Богдан Гаврилишин помер 24 жовтня у віці 90 років.Источник: https://ua.censor.net.ua/n412152
VEhrdlVXNDVSMEV3VERkUmRYUkRLekJNTDFKc2RFTjVaazVEVkRCTVJGRnpkRWRCTUV4cVVYVTVRelF3V1dwUmRVNURPVXg1TDFGMk9VTXhNRmxFVVhSa1F6VXdUSHBSZEdSRE9UQlpVRkZ6ZEVOM01Fd3pVWFprUjFCbVRrTjVNRmxRVVhVNVF6UXdXV0pTYWpONlVXMTBRelF3V21aUmMzUkhRVEJNUkZGMFRrTjNaazVEWVRCTWFsSnNPVU41
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору