EN|RU|UK
 Події
  860  9

 Кабмін планує встановити одноразову допомогу сім'ям загиблих журналістів і журналістам, пораненим під час виконання службових обов'язків

Кабінет міністрів України має намір встановити одноразову допомогу сім'ям загиблих під час виконання службових обов'язків журналістів у розмірі 139,9 тис. грн і журналістам, яких поранили, у розмірі до 69,95 тис. грн.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, згідно з повідомленням прес-служби віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, відповідний проект постанови було ухвалено на засіданні урядового комітету з питань соціальної політики й гуманітарного розвитку.

Для отримання грошової допомоги членам сім'ї загиблого журналіста необхідно буде в шестимісячний термін з дати отримання свідоцтва про смерть, подати в міжвідомчу комісію з питань виплати такої допомоги, створеної Держкомтелерадіо, заяву і пакет документів.

Журналіст, який має право на виплату допомоги внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), має особисто або через свого представника подати комісії письмову заяву та документи, які підтверджують, що поранення отримано під час виконання професійних обов'язків.

Також читайте: "Принцип безкарності породжує насильство проти журналістів", - Сюмар

Рішення про призначення допомоги комісія буде ухвалювати впродовж місяця.

У повідомленні йдеться також, що згідно зі ст. 18 Закону "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" у разі загибелі журналіста під час виконання ним професійних обов'язків членам сім'ї загиблого з державного бюджету виплачують одноразову грошову допомогу в розмірі 100 прожиткових мінімумів (на зараз - 139,9 тис. грн), а у випадку поранення (контузії, травми або каліцтва), якого зазнав журналіст під час виконання ним професійних обов'язків. - допомогу в розмірі до 50 прожиткових мінімумів (на зараз - 69,95 тис. грн).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412201
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXhpVW1jNVIwRXdURE5SYzA1RE56QmFZbEpuWkVkRE1FeHFVWFYwUTNkbVRrTXdNRXczVVhZNVF5c3dUSHBSZG5SRGVqQk1Ramd3VEM5UmRuUkhRVEJNUkZGMlpFTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05oTUV4RVVYTmtRemd3V21KUmRsRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору