EN|RU|UK
 Політика України
  34521  34

 Кернес задекларував 11 млн від підрядника міськради, 42 млн готівкою і колекцію годинників

Харківський міський голова Геннадій Кернес задекларував, що в 2015 році отримав дивіденди від ТОВ "КУА "Фінекс-Капітал" на суму 11,097 млн грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Харківський антикорупційний центр, про це йдеться в електронній декларації Кернеса, яка з'явилася на порталі НАЗК.

ТОВ "КУА "Фінекс-Капітал" є засновником ТОВ "ДСК" Рівень", яке отримує підряди від міськради. Наприклад, саме ця компанія виграла підряд на будівництво велодоріжки вздовж Білгородського шосе вартістю 14 млн грн. Також, ця компанія без проведення торгів отримує підряди на ремонт доріг.

Всього за даними "Вісника державних закупівель" з 2010 року ТОВ "ДСК "Рівень" виграло тендерів у структурних підрозділів міськради на 197,13 млн грн., зокрема і на реконструкцію Парку Горького.

Але це ще не все. ТОВ "КУА "Фінекс-Капітал" разом з Олександром Коровкіним, Ольгою Солоп та ТОВ "КУА "Ореола" (управляє активами сім'ї Добкіних) заснували ТОВ "Фірма "Діана". Це підприємство володіє Сумським ринком.

Крім того ТОВ "КУА "Фінекс-Капітал" є засновником ТОВ "Асканіо", ТОВ "Фінансова компанія "Платіжний центр", ТОВ "Фестіно" та інші.

ТОВ "Асканіо" володіє будівлею ресторану "Нікас", керівником якого є директор ресторану в резиденції Геннадія Кернеса - готелі "Національ" - Вікторія Морозова. Минулого тижня ресторан був відкритий після реконструкції.

ТОВ "Фінансова компанія "Платіжний центр" володіє платіжними терміналами, які встановлені на території Харківського метрополітену.

А серед засновників ТОВ "Фестіно", яке має у власності будівлю в центрі міста, є комерційний директор Парку Горького Андрій Шаптала, а раніше був директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства міськради Володимир Чумаков.

ТОВ "КУА "Фінекс-Капітал", засновниками якого є Лада Крімерман і Ігор Когут, також управляє активами дев'яти венчурних фондів, серед яких є закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Генакер".

Що стосується інших моментів в декларації мера, то він задекларував готівку в сумі 42 млн грн, має невеликі рахунки в "Приватбанку", колекцію годинників, де є годинник Patek Phillipe, Rolex, FPJourne, Cedrik Johner, Jaeger-LeCoultre, Audemars Piguet, Franck Muller.

Також Кернес зазначив, що продав майно Оксані Гайсинській за 4,27 млн грн.

Кернес знову не вказав жодного члена сім'ї, не вказав компаній, фактичним бенефіціаром яких він є. Хоча в ЄДР він досі зазначений як бенефіціар ТОВ "Національ", яке володіє однойменним готелем, є резиденцією мера.

Також Кернес задекларував витрати на цінні папери і рухоме майно в сумі 4, 83 млн грн.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n412296
VEhrdlVXMTBRekV3V1VSUmRtUkRNVEJaUlhaTU9VTXdNRXhZVVhWMFF6Y3dURVJTWjA1RGR6QlpZbEpzZEVkUVprNUROakJNTjFKblRrZEVNRXd2VW1oMFIxY3dXVGs0TUVvelVXdE9RMWd3U204OQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору