EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  25598  46
Матеріали за темою:

 Кабмін затвердив новий зразок бланка паспорта громадянина України

Кабінет Міністрів схвалив проект постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р №302", яким затвердив новий зразок бланка паспорта громадянина України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".

Проект постанови передбачає затвердження нового зразка бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, внесення на бланк паспорта податкового номера платника податків або інформації про його відсутність, а також можливість внесення в безконтактний електронний носій засобів електронного цифрового підпису та відцифрованих відбитків пальців.

Паспорти, отримані до набрання чинності цією постановою, міняти не потрібно.

Нагадаємо, 1 жовтня набув чинності закон України № 1474-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України", що забезпечує перехід на біометричні паспорти.

Внутрішні паспорти тепер видаватимуть кожному громадянину України, який досяг 14-річного віку. Паспорт буде оформлятися на 4 роки особам, які не досягли 18 років, а всім іншим - на 10 років. Нові паспорти громадян України матимуть вигляд пластикової картки 54 х 85,6 мм, виготовленої з багатошарового полімерного матеріалу (полікарбонату). Вони міститимуть текст українською та англійською мовами. У них не будуть робити відмітки про реєстрацію шлюбу і його розірвання, проте кожному з подружжя будуть видавати свідоцтво про шлюб. У паспорт громадянина України, який досяг 18-річного віку, буде вбудований безконтактний електронний носій, в який будуть вносити засоби електронного цифрового підпису.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n412300
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFpNZVM5UmRqbERkekJaU0ZGMk9VTXJNRmxFVW1kdWVsRnRkRU4zTUV4SVVYWk9SMWN3VERBOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору