EN|RU|UK
 Політика України
  23900  137

 Дітей із затримкою психічного розвитку переведуть у звичайні школи, - Міносвіти

З 1 вересня 2017 буде припинено набір учнів у підготовчі та перші класи спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) та забезпечені умови для навчання цих дітей у спеціальних або інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти, відповідну постанову було затверджено сьогодні, 26 жовтня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

Згідно з повідомленням У рамках цієї постанови передбачається, що вже до 2022 року всі українські діти, які навчаються в спеціальних школах (школах-інтернатах) для дітей із затримкою психічного розвитку, поступово перейдуть на навчання до загальноосвітніх навчальних закладів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Міносвіти рекомендувало дошкільним закладам виховувати дітей на основі національної обрядовості і проводити народні свята


"Це допоможе забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, сприятиме їхньому успішному навчанню, розвитку та соціалізації. Крім того, вони отримають можливість здобувати освіту, проживаючи в сім'ї.

Перед тим, як перейти на навчання в загальноосвітні заклади, ці діти навчатимуться у спеціальних підготовчих класах, а вже потім перейдуть у спеціальні та інклюзивні класи загальноосвітніх навчальних закладів, де розвиватимуться поряд зі звичайними дітьми",- йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що організація їхнього навчання у ЗНЗ буде побудована на основі особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.


Читайте також: Новий стандарт початкової школи буде презентовано у травні 2017 року, - Гриневич

"Світовий досвід свідчить, що такі заходи не лише сприяють формуванню толерантного та відкритого суспільства, а й кращому навчанню дітей із особливими освітніми потребами. У поєднанні з корекційно-розвитковою роботою та обов'язковим створенням підготовчого класу, це дасть можливість забезпечити цим дітям достатню кількість навчальних годин для повноцінного засвоєння навчального матеріалу", - додали у відомстві.Источник: https://ua.censor.net.ua/n412311
VEhrNGRrdzVSMGt3VEhKUmRuUkROekJNUWpnd1RGUlNiSFJIUXpCTWFEZ3dTbnBTYkhSRE9UQk1OMUpuWkVONU1GcGlVbWQwUXpRPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору