EN|RU|UK
 Політика України
  5204  23

 Збої в системі е-декларування не звільнять чиновників від відповідальності, - Корчак

Технічні перебої в системі електронного декларування не звільнять чиновників від відповідальності у разі неподання ними декларацій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Громадському сказала голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

За її словами, чиновники мали достатньо часу, щоб оформити і зареєструвати свої декларації.

"Протягом року ми знали, що є обов'язок - подати декларацію, це неминуче. 60 днів було достатньо для того, щоб підготуватися для подання декларацій", - сказала вона.

"Відповідальність ні з кого не знімуть. Якоюсь мірою це просто недбальство і наш український менталітет - все залишати на потім", - додала вона.

Водночас, Корчак припускає, що будуть і ті, хто зловживатиме перебоями в системі. За її словами, щодня в НАЗК надходить 4 млн звернень, що погіршує роботу сайту.

Також читайте: Полторак задекларував 1,15 млн грн і $42 тис.

"800 декларацій за півгодини надходить в систему, у відкритий доступ. Це дуже багато. За добу в НАЗК надходить 4 млн звернень. Це означає, що коли ми заходимо в систему і хочемо подивитися, хто подав декларацію, система фіксує як вхід і запити також. Система має велике навантаження. Оскільки вона працює в режимі онлайн - відбуваються системні збої. Ми з системним адміністратором, з державним підприємством "Українські спеціалізовані системи" цілодобово співпрацюємо в цьому напрямку", - запевнила Корчак.

Голова НАЗК також повідомила, що станом на 26 жовтня в системі зареєстровано понад 77 000 користувачів.

"А це значно перевищує той обсяг осіб, які повинні подати декларацію в цей період. Багато з тих, хто може подавати декларацію наступного року, вже зараз зареєструвалися в системі", - додала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Парубій пояснив інформацію про нерухомість зі своєї е-декларації
Источник: https://ua.censor.net.ua/n412402
VEhrdlVXMTBReXN3V1VSU2FEbERkekJNYjNaTU9VTXdNRXhZVVhWMFF6Y3dURVJTWjA1RGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURNVEJNZGxGMFpFTTJNRmxNVW1kT1F5c3dURE5SZG1SRE1VbE9RekF3VEZoUmRYUkROekJNUkZKblRrZEVNRXhNVVhOT1F6a3dURE5TYWpONlVXNWtRMUV3U21aUmJXYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору